Kırmızı Kalp Yastıklı Büyük Peluş Ayı

Ürün Kodu : S-10735
74,90 TL

Çocuk ruhundan bir şey kaybetmemiş sevgilinizi şirin bir hediye ile mutlu etmeye ne dersiniz? Hediye Sepeti'ninsevgiliye güzel hediye fikirleri arasında yerini alan Kırmızı Kalp Yastıklı Büyük Peluş Ayı tüm sevimliliği ile sevgilinize kavuşmayı bekliyor!

Sevgiliye alınabilecek en güzel doğum günü hediyelerinden biri olabilecek bu ayıcık biricik aşkınızı çocuklar gibi mutlu edecek bir armağan. Odasının en güzel yerine yerleştireceği bu sevimli ayıcığa her baktığında içini tatlı bir huzur kaplayacak, size sarılırcasına bu ayıcığa sarılacak. Kırmızı Kalp Yastıklı Büyük Peluş Ayı'nın yumuşacık dokusu sevdiğiniz insanda farklı hisler uyandırırken ayıcığın elinde tuttuğu kalp ona olan aşkınızı haykırmanızda etkili olacak. Sevgiliye alınabilecek sevimli bir hediyenin dışında elinde tuttuğu kalp ile sevgiliye romantik hediye de olabilecek bu ayıcık ile en doğru seçimi yaptığınızı onun gözlerindeki mutlu ifadeyi gördüğünüz vakit anlayacaksınız. En güzel doğum günü hediyelerinden biri olabilecek Kırmızı Kalp Yastıklı Büyük Peluş Ayı'yı yıldönümü hediyesi olarak da tercih edebilirsiniz. Veya özel günlerinizin gelmesini beklemeyip herhangi sıradan bir günde sürpriz bir hediye olarak da sevdiğiniz insana bu sevimli ayıcığı sunabilirsiniz.

Bayan sevgiliye romantik hediye ne alınır? sorusuna harika bir cevap olabilecek Kırmızı Kalp Yastıklı Büyük Peluş Ayı'yı kaçırmamak ve Hediye Sepeti.com'dan satın almak istiyorsanız hemen siparişinizi geçin. Sitemizin sevgiliye alınabilecek diğer hediye alternatiflerini de incelemeden eçmeyin.

 

Kırmızı Kalp Yastıklı Büyük Peluş Ayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kalp Yastıklı Beyaz Peluş Ayı 60 cm boyundadır.
  • 30 derecede yıkanır.
  • Yıkamada deterjan kullanılmaz.
  • Kurutmaya ütü kullanmayın.
  • Oda ısısında kurutun.
  • Oyuncak kuruduktan sonra tarama işlemi yapılır.