0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comİzmir Saat Kulesi Tasarımlı Baskılı Tişört

Ürün Kodu : S-10751
29,90 TL

Türkiyemizin güzel şehirlerinden bir tanesi güzel İzmirimizin sıcakkanlı insanlarına özel olarak tasarladığımız benzersiz bir tişört modelini sizlere sunuyoruz; İzmir Saat Kulesi Tasarımlı Baskılı Tişört. Erkeğe hediye veyabayana hediye olarak tercih edilebilecek bu tişört modeli İzmir tutkusu ile bildiğiniz veya memleketi İzmir olan sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz manevi hediye alternatiflerinden biri.

İster en yakın arkadaşa doğum günü hediyesi olarak isterseniz de sevgiliye sürpriz hediyelerden biri olarak sunabileceğiniz İzmir Saat Kulesi Tasarımlı Baskılı Tişört'ü İzmirli yakınlarınıza da en özel günlerinizde armağan edebilirsiniz. İstedikleri her yerde kullanabilecekleri bu tasarım harikası tişört ile İzmir'e olan hayranlıklarını farklı bir yolla dile getirebilirler. İzmir'in göz bebeği Saat Kulesi ile detaylandırılan baskısına eşlik eden güneş figürü tasarımın hoş bir görüntüye kavuşmasında oldukça etkili olmuş gibi. Dikkat çeken baskısı ile sevdiklerinizi kendine bağlayacak İzmir Saat Kulesi Tasarımlı Baskılı Tişört'ün dolaplardaki sıradan tişört modellerini unutturacağı kesin. Yaz günlerinin vazgeçilmezi olacak bu tişört ile rahat bir yaz geçirecekleri şüphesiz. Unutulmayacak hediyelerden biri olabilecek İzmir Saat Kulesi Tasarımlı Baskılı Tişört ile bir ömür sevdiklerinizin akıllarında da kalabileceksiniz.

İzmirli bir arkadaşınıza, sevgilinize veya herhangi bir yakınınıza sürpriz niteliğinde bir hediye olarak verebileceğiniz İzmir Saat Kulesi Tasarımlı Baskılı Tişört'ü renk ve beden seçiminize göre hazırlatmak istiyorsanız hemen sitemizden siparişinizi oluşturun. İzmirli sevdiklerinizi bu anlamlı hediye ile mutlu edin.

 

İzmir Saat Kulesi Tasarımlı Baskılı Tişörtü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.