0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comİsme Özel Hediye Organizer Ajanda

Ürün Kodu : S-10593
34,90 TL

Ajandaların ofis hayatında çalışanlar için yeri bambaşka. Gün içerisinde sıklıkla ihtiyaç duyacakları bu ajandalar sayesinde günlük notlarını veya randevularını düzene sokmak ve yapılması gerekenleri zamanında yapabilmek mümkün. Sizde mesai arkadaşınıza iş hayatında rahatlıkla kullanabileceği bir hediye vermeyi düşünüyorsanız tercihiniz kesinlikle İsme Özel Hediye Organizer Ajanda'dan yana olmalı. Çünkü iş hediyesi olarak hazırladığımız bu ajandayı hediye edeceğiniz mesai arkadaşınız büyük bir keyifle kullanırken çalışma masasından da bir an olsun ayırmayacaktır. 2017 yılına özel olarak hazırlanan organizer ajandaya günlük notlarını alacak, önemli bilgilerini yazacak ve günlük haftalık ya da aylık randevularını kaydedecektir. Böylelikle en önemli bilgiler unutulmayacak, randevular ve yapılması gerekenler zamanında yapılacaktır. İsme Özel Hediye Organizer Ajanda'nın en belirgin özelliklerinden biri de üzerine yazılacak olan isim soyisim ve ünvandır. Lazer kazıma tekniği ile yapılan bu işlem sonu ajanda sıradanlıktan çıkarılır ve kişiye özel bir halde dönüştürülür. Mesai arkadaşınız ismine özel düzenenlenen bu ajandayı belli bir süre sonra kullanmasa bile güzel bir anı olarak daima saklayacak ve her baktığında sizi hatırlayacaktır.

Kalıcı ve kullanışlı bir hediye olarak bay ya da bayan mesai arkadaşınıza hediye edebileceğiniz İsme Özel Hediye Organizer Ajanda için tek yapacağınız şey Hediye Sepeti'nden siparişinizi tamamlayıp tarafımıza iletmeniz. Acele etmezseniz bu kullanışlı iş hediyesini kaçırabilirsiniz.

 

İsme Özel Hediye Organizer Ajandayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • İsme Özel Hediye Organizer Ajanda​ 15 x 24 cm dir.
  • Ajanda Kaliteli desenli suni deri kaplıdır.
  • Aynı renk kalem tutma bölümü bulunmaktadır.
  • Ajandanın her sayfası 1. kalite kağıttan imal edilmiş olup ve her bir gün için bir sayfa ayrılmıştır.
  • İsme Özel Hediye Organizer Ajandanın içerisinde resmi tatil günleri, önemli günler ve önemli telefon numaraları gibi bilgileri bulabilirsiniz.