İsme Özel Doğum Günü Şarkısı

Ürün Kodu : S-3524
149,90 TL

İsme özel doğum günü şarkısı dinlediniz mi hiç? Kişiye özel olarak hediyeyi vereceğiniz kişinin ismiyle hazırlanan bu besteler doğum günlerinde yapılabilecek en muhteşem sürprizlerden. İstediğiniz tarzda hazırlanan bu şarkılar ile en sevdiklerinize unutulmaz günlerden birini yaşatmanız mümkün!

Sevgilinize ait en özel gün olan doğum gününde acaba sevgilime doğum günü hediyesi ne alabilirim diye düşünüyorsanız sevgiliniz için hem farklı hem özel hem de çok romantik bir hediye alternatifimiz var! Sevgilinizin aklını başından alacak İsme Özel Doğum Günü Şarkısı.. Biricik aşkınızın ayaklarını yerden kesecek en romantik doğum günü hediyesi olarak hafızasına kazınacak bu kişiye özel doğum günü şarkısı sevgilinizin ismine özel besteleneceğinden ona kendini çok özel hissettirecek. Hayatınızın aşkına asla unutamayacağı bir hediye olabilecek İsme Özel Doğum Günü Şarkısı'nın mutluluğuna mutluluk katacağı ve sonsuza dek hafızasında yer alacağı çok özel bir armağan olacaktır. Sıradan doğum günü hediyelerinin aksine isme özel doğum günü şarkısı yapmanızın aşkınızın pekişmesinde de büyük role sahip olacağından emin olabilirsiniz.

Onu etkileyecek ve sadece onun için bestelenecek eşsiz sözlere sahip İsme Özel Doğum Günü Şarkısı onun kalbini yeniden fethetmeye ve size tekrar aşık olmasına yetecektir. Kişiye özel olarak hazırlanan isme özel beste en anlamlı hediye seçeneklerinden biri olarak Hediye Sepeti'nde sizleri bekliyor. Acele edin bu eşsiz hediye seçeneğini kaçırmayın!

İsme Özel Doğum Günü Şarkısı'nı sipariş etmeden önce bilmeniz gerekenler:

Ürünümüz dijital bir üründür. Beste dosyası mail yoluyla iletilecektir. Fiziksel bir kargo gönderimi yapılmamaktadır.

Örnek Besteyi dinlemek için: ÖRNEK ŞARKIDA VERİLEN İSİM: PELİNSU YAŞ 18

ÖRNEK ŞARKIDA VERİLEN İSİM: PELİNSU YAŞ 18
İYİ Kİ DOĞDUN PELİNSU MUTLU YILLAR
NİCE YILLARA SAĞLIK MUTLULUKLAR
ON SEKİZİNCİ YAŞIN UĞURLU KUTLU OLSUN
HAYATIN NEŞEYLE
SEVİNÇLERLE DOLSUN
ÜFLE MUMLARINI
BOŞ VER GAMLARINI
SEV DOSTLARINI
TAVSİYEM
SAYMA GEÇEN YILLARI
TAKMA DERDİ TASAYI
UNUTMA DOSTLARINI

Yorum Yaz

turhan g.
ilk alışverişimi 1 hafta önce yaptım. ürün çok kısa sürede elime geçti. ilgi ve alaka bir çok siteye göre had safhada. Kesinlikle tavsiye ederim.
09.12.2014
Erkan B.
Çok kısa sürede teslimi yapıldı. Şarkı da 10 numara 5 yıldız diyebilirim. Son olarak hediye sepeti hakkında birşeyler söyleyeyim: güvenilir hızlı çok ilgilenen müşteri temsilcileri ile ilk alışverişimde memnun ettiler. Sonraki alışverişlerde görüşmek üzere toplam adet mesaj
21.10.2014