0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comFotoğraf Baskılı Kişiye Özel Masa Takvimi

Ürün Kodu : S-10772
44,90 TL

Yıldönümleri bir ilişki için oldukça önemlidir. Özellikle de bayanların dikkate aldıkları bu özel günü layığıyla kutlamak şarttır. Siz de eşiniz veya sevgiliniz için yaklaşan yıldönümünüzde benzersiz bir hediye seçmek ve sevdiğiniz insanı bu çok özel gününüzde mutlu etmek istiyorsanız işte size harika bir hediye alternatif; Fotoğraf Baskılı Kişiye Özel Masa Takvimi.

Sevgiliye yıldönümü hediyesi olarak veya evlilik yıldönümü hediyesi olarak tercih edilebilecek bu masa takvimi benzerlerinden çok daha farklı. Takvimin her bir sayfasına ve ilk kapak kısmı üzerine yapılan özelleştirmeler bu hediyeyi sıradanlıktan çıkarıyor ve kişiye özel fotoğraflı hediyelerden birine dönüştürüyor. Sevdiğiniz insanın hoşlanacağını düşündüğümüz bu hediye onun çalışma masasını süslerken her daim aklında olmanızı sağlayacak. Seçeceğiniz en güzel fotoğraflarınız ile hayat bulacak Fotoğraf Baskılı Kişiye Özel Masa Takvimi ile en güzel fotoğraflarınızda ölümsüzleşecek. Göz önünde olmasını istediğiniz fotoğraflarınız masa takviminin her ayına özel olarak tasarlanan yapraklarda can bulacak, size ve sevgilinize özel bir takvim oluşacak. 2017 yılına özel olarak hazırlanan Fotoğraf Baskılı Kişiye Özel Masa Takvimi'nin kalıcılığından asla bir şey kaybetmeyeceğini söyleyebiliriz. Yeni yıla girdikten sonra bir köşeye kaldırılıp unutulan takvimlerin aksine bu masa takvimi her zamanki yerini daima koruyacak, bir ömür güzel bir anı olarak saklanacak. İster erkek için yıldönümü hediyesi olarak isterseniz de bayan için yıldönümü hediyesi olarak tercih edebileceğiniz Fotoğraf Baskılı Kişiye Özel Masa Takvimi'ni kesinlikle tercih etmenizi öneriyoruz.

İsimleriniz, yıldönümü tarihiniz ve en güzel fotoğraflarınız ile tasarlanıp sıradanlıktan çıkacak Fotoğraf Baskılı Kişiye Özel Masa Takvimi'ni biricik aşkınız için hazırlatmak ve ona yıldönümünüzde armağan etmek istiyorsanız elinizi biraz çabuk tutmanızda fayda var. Benzersiz bir yıldönümü hediyesi olacak bu masa takvimi ile eşinize veya sevgilinize olan aşkınızı farklı bir yol ile dile getirebileceksiniz. Hediye Sepeti.com'un diğer hediye alternatiflerini de incelemeden geçmeyin.

 

Fotoğraf Baskılı Kişiye Özel Masa Takvimini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Doğal ahşap ayak.
  • Her sayfada sizin dilediğiniz fotoğraf yeralmaktadır.
  • Takvim ölçüleri 9 x 13 cm dir.
  • 1 kapak + 12 adet yaprak bulunmaktadır.
  • Takvim yaprakları sert kartondur.
  • Takvim sevk süresi 2-3 iş günüdür.