Babaya Hediye Kravat Askısı

Ürün Kodu : S-8117
19,90 TL

Erkeklerin şık ve resmi olması gereken durumlarda kullanmaları gereken aksesuarlarından en önemlileri kravatlarıdır. Özellikle sürekli takım elbise giymesi gereken bir işte çalışan bir babanız var ise her gün farklı bir kravat kullanmak durumunda kalabilir. Onlarca kravatı bulunan ve seçim yapmakta zorlanan babanıza hediye edeceğiniz kravat askısı tüm kravatlarını bir arada görebileceği ve düzen içinde dolabında muhafaza edebilecek babanızı çok mutlu edecektir.

Babanıza doğum günü hediyesi ya da babalar günü hediyesi olarak düşünebileceğiniz kravat askısı onu mutlu edecek ve nefes aldıracak özel bir aksesuardır. Ahşap ve metalin uyumu ile oldukça şık görünümü olan kravat askısı üzerinde babanızın ismi olacağı için yalnızca onun için hazırladığınız anlamlı hediye seçimi olacaktır." Babaya hediye ne alınabilir ?" diye daha fazla düşünmeden kravat askına babanız için hemen sahip olmalısınız.

Babaya Hediye Kravat Askısı'nı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • 23 cm x 16,5 cm ölçülerindedir.
  • 12 adet kravat asılabilmektedir.

Yorum Yaz

Derya T.
hediye olayını zirvede bırakın :)
hediye sitelerini çok kullanan birisiyim. tesadüfen girmiş olduğum bu site bundan sonraki tek adresim olacak. ürün açıklaması, hızlı kargosu, görselle aynı ürünün gelmesi belki de zaten olması gereken şeyler fakat hediye paketi ve hediye notu birçok sitede ek ücrete tabiyken ilk defa bir sitede ücretsiz olduğunu gördüm. teşekkürler
20.04.2016