Ayak İzi Tasarımlı Kişiye Özel Hediye Hamile Tişörtü

Ürün Kodu : S-10687
29,90 TL

Rahat ve şık kesimli hamile tişörtlerini anne adaylarımız ve bebeklerine özel olacak harika tasarımlara dönüştürüyoruz! Bebeğin isminin yer alacağı Ayak İzi Tasarımlı Kişiye Özel Hediye Hamile Tişörtü de bu modellerden sadece biri.

Evliliklerini bir bebek ile taçlandıran ve aile olma yolunda ilerleyen sevdiklerinize armağan edebileceğiniz bu tasarım harikası tişört anne adaylarının günlük yaşamlarında severek kullanacakları bir armağan olacak. Gün içerisinde evlerinde kullanabilecekleri Ayak İzi Tasarımlı Kişiye Özel Hediye Hamile Tişörtü'nü dışarda, alışverişte, yürüyüşte veya işe giderken giymeleri de mümkün. Gayet rahat bir kıyafet olarak sıklıkla kullanacakları bu tasarım tişört bebeklerinin ismi ile detaylandırılıp kişiye özel hale getirileceğinden sevdiklerinizi çok mutlu edecektir. Hamilelik sürecinde severek kullanacakları Ayak İzi Tasarımlı Kişiye Özel Hediye Hamile Tişörtü'nü bebeklerini kucaklarına aldıktan sonra da güzel bir anı olarak saklayacaklar ve her baktıklarında sizi sevgiyle anacaklar. Sıradan bir hediye yerine böylesi özel bir hediye seçiminde bulunmanız onlara verdiğiniz değerin yansıması da olacaktır.

Siz de bebek bekleyen bir yakınınıza, eşinize veya yakın arkadaşınıza bebeklerine koyacakları isim ile hazırlatabileceğiniz Ayak İzi Tasarımlı Kişiye Özel Hediye Hamile Tişörtü'nü armağan etmek istiyorsanız hemen Hediye Sepeti.com'dan siparişinizi oluşturup bize iletin. Hamile bayanlara hediye edilebilecek bu sıradışı hediyeyi kesinlikle kaçırmayın!

 

Ayak İzi Tasarımlı Kişiye Özel Hediye Hamile Tişörtünü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Hamile Tişörtleri göbek bölgesi esnemesi için lastiklidir.
  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.