0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comAntika Fotoğraf Makinesi Baskılı Kupa

Ürün Kodu : S-10489
39,90 TL

Güne kahvesini yudumlamadan başlayamayan veya gün içerisindeki yorgunluklarını atmak adına kahveye sarılan dostlarınıza bir sürpriz yapın ve onlara sıradışı bir termos kupa armağan edin!

Tasarımı ile oldukça farklı görünen Antika Fotoğraf Makinesi Baskılı Kupa kahvesiz yapamayan sevdiklerinizin çok beğeneceği bir hediye alternatifi. Hediye listenizde en başa eklemenizi önerdiğimiz kupa termos ile kahve sever dostlarınıza/arkadaşlarınıza en doğru ve en güzel hediyeyi vermiş olacaksınız. Özel gün hediyesi olarak değer verdiğiniz o güzel insanlar için tercih edebileceğiniz Antika Fotoğraf Makinesi Baskılı Kupa'nın keyifle kullanılacağından emin olabilirsiniz. Kalitesi ile de uzun yıllar kullanım olanağı sunacak kupamız ile yudumlanan içeceklerin ekstra keyif içereceği kesin.

Mesai arkadaşına iş hediyesi olarak, yakın arakadaşa doğum günü hediyesi olarak sevgiliye veya anneye özel gün hediyesi olarak tercih edilebilecek Antika Fotoğraf Makinesi Baskılı Kupa'yı satın almak için geçikmeyin. Çünkü kaçırabilirsiniz ve sevdiklerinizi bu güzel hediyeden mahrum bırakabilirsiniz.

 

Antika Fotoğraf Makinesi Baskılı Kupayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 14 cm x 8 cm ölçülerindedir.
  • Aynalı kapaklıdır.