Zürafa Arkadaşım Boy Ölçme Cetveli

Bugün sipariş verirseniz en geç 16 Temmuz Salı günü kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile 16 Temmuz Salı günü teslim.
449.90 TL
Ürün Kodu: 13434

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ölçüleri: 170x20 cm'dir
  • Malzeme: Ahşap çıtalar üzerine doğal dokulu kanvas kağıdına baskı
  • Boy Ölçer yerden 193 cm yükseklik ölçülerek duvara monte edilir.
  • 190 cm'ye kadar ölçüm yapılabilir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Özel günler bazında değerlendirildiğinde doğum günü hediye alıp sevdiklerimize verme olayının oldukça popüler ve sıkça kazanılan bir alışkanlık olduğunu biliriz. Bunun için de çoğu zaman hediye alacağımız kişinin zevkine hitap eden parçalar seçmeye özen gösteririz. Aynı zamanda kendisinin fiziksel özelliklerinin de dikkate alındığı hediyeler kendisini oldukça mutlu eder ve aldığınız hediyeyi uzunca bir süre kullanmak ister. Bu bağlamda hediye alacağınız kişi gelişim çağındaki bir bireyse ona boy ölçme cetveli alabilirsiniz.

Peki, boy ölçme cetveli nasıl çalışır? Cetveli çivi ile duvara çakarak belli dönemlerde boyunun ne kadar uzama kaydettiğini gözlemleyebileceği gibi sempatik tasarımıyla oldukça dikkat çekeceği kuşkusuz bir gerçek. Cetvelden ziyade bir de kendisine uygun doğum günü şarkıları seçimini doğru yapıp aynı zamanda hediyeyi verirken yahut sürpriz bir partide çalarsanız o zaman kendisine unutamayacağı bir doğum günü hediye etmiş olacaksınız. Hediyelerin maddi değerinden çok manevi değerlerinin de ön plana çıkması gerektiğinden bu tarz naif bir hediye tarzınıza en uygun parça olacak.

Hediyeniz şirin ve özenli paketlemesiyle alacağınız kişinin saklamasının da kolay olduğunu varsayarsak uzun yıllar kullanabileceği bir ürün demek yanlış olmaz. Çünkü hediye gelir gelmez kullanıma açılmazsa en azından saklaması ve muhafaza etmesi de oldukça basit diyebiliriz. Ürün, özenle paketlenerek hediye paketi de yapılarak kargolandığından hediye alacağınız kişinin direkt olarak adresine gönderim sağlayabilirsiniz.