İsme Özel Seramik Siyah Puro Küllüğü

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile bugün teslim.
1249.90 TL
Ürün Kodu: 13579

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Seramik malzemeden üretilmiştir.
  • Çizilmeye karşı güçlendirilmiştir.
  • Özelleştirmeniz lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır ve asla çıkmaz.
  • Puro Küllüğü 10 x 21 x 2 cm ölçülerindedir.
  • Ürün kutu modeli farklılık gösterebilmektedir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

İsme özel seramik siyah puro küllüğü rengi ve yapısı gereği doğum günü ve yıldönümü gibi önemli günlerin vazgeçilmez parçaları olarak bilinmeye devam ediyor. Aynı zamanda bu ürün yapısı ve duruşuyla da bir küllükten çok daha fazlası diyebiliriz. Masanızda ya da evinizde şık bir aksesuar görevini de gören puro küllüğü ile siz de sevdiklerinizi mutlu edebilir, üzerindeki kişiye özel detaylar ile birlikte kendisine daima kullanacağı bir ürün hediye edebilirsiniz. Eşinize hediyesini verirken bir de doğum gününe özel sözler serisinden size en uygun olanı seçip kendisine armağan etmeniz romantik bir havanın da hâkim olacağını gösteriyor.

Tamamı seramik malzemeden üretilen ürünün üzerine isim ve yıl bilgisi girerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Çizilmeye karşı güçlü yapısıyla ve kazıma yöntemiyle işlenen baskısı uzun ömürlü olduğundan kesinlikle çıkmaz ve her daim ilk günkü canlılığını korur. Özel günler için elde yapılabilecek hediyeler kategorisinden de yardım alabilirsiniz ancak bu işlem biraz zaman alacağı gibi oldukça da zahmetlidir.

Zaman ve materyal sorununun baş göstermesi durumunda da sayılı güne az bir süre kala sıkıntı oluşmaması için tercihinizi kişiye özel parçalardan yana kullanmanız daha mantıklı ve sağlıklı olacaktır diyebiliriz. Ürün size gelmeden önce özenle ve güzelce hediye paketi yapıldığından siz de hemen siparişinizi oluşturup ürünün size gelmesini ve hediyeyi nasıl vereceğinizin kurgusunu yapmaya başlayabilirsiniz.