Yılın En İyi Babasına Hediyesi Mutfak Önlüğü

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
84.90 TL
Ürün Kodu : 15699

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Önlükler %100 pamuk kumaştan üretilmiştir.
  • Ürün boyutu: 80x60 cm'dir.
  • Kırmızı ve Siyah renk seçenekli
  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Üzerindeki baskı uzun ömürlü olup 80 yıkamaya ( 40 derecede ) kadar dayanıklıdır.
  • Yılın En İyi Babasına Hediyesi Mutfak Önlüğü özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Babanızın doğumdan itibaren sizin yanınızda olması ve sizi her koşulda sevmesini özel olarak değerlendirmek ve aynı zamanda da ona karşı anlamlı bir hediye vermek istiyorsanız Yılın En İyi Babasına Hediyesi Mutfak Önlüğü tercih edebilirsiniz. Babanızın mutfakta daha sık vakit geçirmesine yardımcı olacak bu ürün hem ev işlerini hafifletecek hem de babanızın elinden yemekler yemenize olanak tanıyacak.

Genelde babaların mutfakta az vakit geçirdikleri düşünülürse, onlara karşı esprili bir hediye de olacak bu ürün babaya hediyeler açısından zarif, şık ve kullanışlı bir üründür. Mutfakta babanızın yapacağı yemeklerin, tatlıların ya da diğer tariflerin tüm ev sakinlerini mutlu edeceği göz önünde tutulursa, babanızı mutfakta tutmak için yerinde bir tercih olacaktır.

Sadece özel tariflerini yapabilmesi için değil, aynı zamanda günlük yaşamı da daha kolay hale getirecek modern babalar için tasarlanmış olan ürün, yemek yapmayı seven ve eşlerine her zaman destek olan babalar için de anlamlı ve kullanışlı bir hediye özelliği taşımaktadır. Tüm bunlar ile birlikte babalar gününde onu hem özel hissettirecek hem de gülümsemesine neden olacak bu ürün üzerine su bazlı pigment boya kullanıldığı için de uzun ömürlü kullanım sunmamtaıdr.