Yeni İş Hediyesi İsim Yazılı Kırmızı Kartvizitlik

Bugün sipariş verirseniz en geç 17 Mayıs Pazartesi günü kargoya verilecektir.
59.90 TL
Ürün Kodu : 16160

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • 6,5cm x 9,5 cm ölçülerindedir.
  • Ortalama 15 adet kartvizitlik veya 6 adet kart (kredi, banka kartı, yeni kimlik) sığmaktadır.
  • Metal gövde üzerine Kırmızı suni deri kaplamadır.
  • Metal yüzeyi üzerine lazer ile isim yazılır. Kalıcıdır asla çıkmaz
  • Yeni İş Hediyesi İsim Yazılı Kırmızı Kartvizitlik özenle hediye paketi yapılarak kargolanmaktadır.

Sevdiklerinizin yeni işe başlamaları halinde artık yaşamlarında yeni bir sayfa açıldığı için onlara yeni iş hediyeleri vermek onların yanında olduğunuzu ve destek verdiğinizi ifade etmek için büyük bir fırsat sunuyor. Bu özel kartvizitlik sayesinde yeni işe başlayan yakınlarınız kartlarını düzenli bir şekilde kullanabilecekler ve aynı zamanda şık tasarımı yüzünden de her zaman severek bu özel ürünü kullanabileceklerdir.

Yeni işe başlamak, herkesin yaşamında yeni bir sayfanın açılmasını, yeni heyecanların, uğraş alanlarının ve çevrenin oluşmasını sağlar. Özellikle iş başlangıcında kişilerde oluşan heyecanı yatıştırmak ve onlara sakinlik vermek çok büyük öneme sahiptir.

Bu yüzden yakınlarınıza Yeni İş Hediyesi İsim Yazılı Kırmızı Kartvizitlik sayesinde kullanışlı ve hoşlarına gidecek bir hediye verebilirsiniz. Üzerindeki suni deri ile son derece şık gözüken bu ürün, kredi ve banka kartları başta olmak üzere her türlü kartın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar. Pratik kullanımı sayesinde istenen kart kolay bir şekilde bulunduğu gibi aynı zamanda lazer yöntemi ile hediyenin üzerine isim yazılması da ayrı bir şıklık sunmaktadır.