Monogram İsim Yazılı Metal Kartvizitlik

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
İndirime Son
174.90 TL
148.67 TL
Ürün Kodu: 13793

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 6cm x 9,5 cm ölçülerindedir. 
  • Ortalama 12 adet kartvizitlik veya 5 adet kart (kredi, banka kartı, yeni kimlik) sığmaktadır.
  • Metal yüzeyi üzerine lazer ile isim yazılır. Kalıcıdır asla çıkmaz
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Küçük jestler yaparak dostlarımızın iş konusundaki girişimlerine destek olmak sizin elinizde. Hediye Sepeti’nde kurumsal hediyeler ya da el yapımı hediyeler gibi kategorilerden kurumsal yeni iş hediyelerine ulaşmanız mümkün. Kurumsal hediyeler konusunda metal kartvizitler bir nebze ön plana çıkıyor. Yeni bir ofise taşınan ya da yeni bir isimle iş dünyasında kendisine yer edinmek isteyen kişiler çok büyük olasılıkla reklam ve iletişim için pek çok kartvizit basar.

Bu kartvizitleri özellikle ofis ortamında iletişim kurduğu potansiyel müşterilerine sunar. Dolayısıyla yeni açılan her işletme için kartvizit, tanıtım açısından büyük bir öneme sahiptir. Kartvizit kadar, kartviziti depolayacak alanın da oldukça şık olması müşteriler açısından önemli bir detaydır. Bu nedenle ofislerin masalarında tutmak üzere metal kartvizitlere başvurulur. İş telaşı içinde dostunuz böyle bir detayı atlamış olabilir. Ona yeni iş hediyesi olarak metal bir kartvizit alarak çok özel ve anlamlı bir jest yapabilirsiniz. Bu aynı zamanda ş girişimine verdiğiniz desteğin de bir yansıması olacaktır.

Metal kartvizitler her zaman kullanılabilecek, kalıcı ve hatırlanmaya değer bir hediyedir. Ofis ortamında her zaman göz önündedir. Üzerine kişinin ya da kurumun ismini yazdırmanız mümkündür. Bu özelleştirme işlemi hediyeyi çok daha anlamlı kılacaktır. En güzel doğum günü mesajı olarak düşünebileceğiniz bu hoş hediyeyi Hediye Sepeti üzerinden online olarak sipariş edebilirsiniz. Metal kısma lazer yöntemiyle dilediğiniz isim yazdırılır. Ürün iş adresinize ücretsiz kargo ile ulaştırılır.