Yeni Doğan Erkek Bebek İçin Hediye Kanvas Tablo 65x95

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
%13 indirim
199.9 TL
173.91 TL
Ürün Kodu : 10027

Yeni Doğan Erkek Bebek İçin Hediye Kanvas Tablo 65x95 özellikleri:

Gönderdiğiniz resimler üzerinde arka planda ve resim üzerinde herhangi bir düzeltme yapılmamaktadır.​

  • 65x95 cm ölçülerindedir

Bebekler, dünyanın en masum varlıkları, güzel kokulu melekler… Hayatımıza girdikleri andan itibaren yüzümüzü güldüren sevimli bebekleri kucağımıza aldığımızda gerçek huzurla tanışıyoruz. Yeni doğan erkek bebek için hazırlanan kanvas tablo dilerseniz dünyaya gelen bebeğiniz için yaptırabileceğiniz bir ürün olacaktır. Bebeğinizin sevimli bir fotoğrafını bastırarak hazırlatabileceğiniz kanvas tablo uzun yıllar sonra hala etkisini koruyan bir hatıra olacaktır.

Yeni doğan erkek bebekler için mavi renkli bir tema ile hazırlanan kanvas tabloyu kendi evinizde bebeğinizin odası için tercih edebileceğiniz gibi annelik – babalık duygularını ilk defa tadan yakınlarınıza hediye olarak da götürebilirsiniz. Annelik duygusunu yaşayan ve mutluluğunu sizlerle paylaşan dostlarınıza doğum hediyesi olarak bu etkileyici hediyeyi götürebilirsiniz. Oğlunun sevimli fotoğrafıyla karşılaşan dostunuz bu tabloyu evinin en güzel köşesinde seve seve sergileyecektir.

Fotoğraf baskılı hediyeler arasında yeni doğan bebekler için düşünülmüş kanvas tablo babalık duygusunu ilk defa tadan erkeklerin eşleri için tercih edebileceği bir hediye olarak da değerlendirilebilir. Eşe ilk Anneler Günü hediyesi olarak sunulabilecek bu anlamlı hediye çocuğun ilk fotoğrafıyla çok özel bir hale getirilebilir.

Annelik duygusunu tadan ve tarifi imkansız bir mutluluk yaşayan yakınlarınızı bu özel zamanlarında yalnız bırakmayarak onları özel bir hediye ile tebrik edebilirsiniz. Anneliği tadan bir kadına hediye olarak verilebilecek en güzel tercih bebeğine özel hazırlanan bir kanvas tablo olacaktır. Zaten kusursuz ve melek gibi görünen masum bebekler bu kanvas tabloda adeta bir ressamın fırçasından çıkmış gibi harika görünecek ve evin havasına bir sıcaklık katacaktır. Erkek bebeğe hediye olarak bu özel ürün, çok etkileyici olacaktır.