Sevgiliye Hediye Karikatür Fotoğraf Baskılı Esprili Tablo 30x40

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
104.90 TL
Ürün Kodu : 13947

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Karikatür Özelleştirme:

  • Karikatür çalışmasının daha kaliteli olabilmesi için yükleyeceğiniz fotoğrafın ön cepheden çekilmiş olmasına ve net olmasına önem gösteriniz.
  • Karikatür çalışması için fotoğrafınızın mümkünse beyaz zeminde ya da düz bir renk üzerinde çekilmiş olmasına dikkat ediniz.
  • Fotoğrafınızın yüz ve saç bölümü bilgisayar efekti uygulanarak karikatürize olarak kupa üzerine eklenir.%100 sağlıklı baskı.
  • Ölçüleri: 30x40 cm'dir
  • Malzeme: Ahşap çıtalar üzerine doğal dokulu kanvas kağıdına baskı
  • Fotoğrafınız özel tasarımla siyah beyaz karakalem efektli olarak baskı yapılır.
  • Fotoğraf baskınızın daha kaliteli olması için en az 1 MB olmasına dikkat ediniz.
  • Sevgiliye Hediye Karikatür Fotoğraf Baskılı Esprili Tablo 30x40 özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevgililer günü çerçevesinde bayılacağınız esprili baskılar bütün online hediyelik eşyaları sarmış durumda. Aslında bu modelleri her özel günde severek tercih edebilir ve sürprizlerde kullanabilirsiniz. Size özel el yapımı hediye kutusu fikriyle birleştirebileceğiniz mükemmel tablonuz sevdiceğinizi çok şaşırtacak. Karikatür baskısı içeren ürünlerde göndereceğiniz fotoğrafı iyi seçmek dışında dikkat gerektiren bir kısım olmuyor. Sevgiliniz için hem eğlenceli hem prestijli bir jest yapmak isterseniz mutlaka onunla beraber yer alacağınız baskılı ve esprili bir ürün alın.

Yalnızca sevgililer gününde değil, yılbaşında ya da yıl dönümünüz için de bu tasarımlardan birini tercih edebilirsiniz. Dilediğiniz adrese teslim edilebilen bu ürünler herkese ve her keseye oldukça avantajlı geliyor. Esprili tablolar 30 cm x 40 cm ebatlarında hazırlanıyor ve sevgilinizin o paha biçilmez kahkahalarını körüklüyor. Dekoratif olarak da anı olarak da çok kıymetli bulacağınız bu ürün bir harika gelecek. Görünce hatıralarınızın değerini bir kere daha hissedeceksiniz.

Sevgiliye Hediye Karikatür Fotoğraf Baskılı Esprili Tablo 30 x 40 cm modeli en popüler baskılı ürünlerden biri oluyor. Farklı yöntemlerle sürpriz hediyeler el yapımı nasıl geliştirilir fikrinden yola çıkarak hediyeniz için harika eklemeler geliştirebilirsiniz. Sunum için ipucu verecek bu gibi konular hediyenize neşe katacak. Özel günleri müthiş bir sürprizle taçlandırmak adına, hatıraları ölümsüzleştirmek için, ikinizi odağa alan bu sempatik modeli elinizden kaçırmayın.