Sevgiliye Hediye Karikatür Fotoğraf Baskılı Esprili Tablo 30x40

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
%16 indirim
504.90 TL
424.12 TL
Ürün Kodu: 13947

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ölçüleri: 30x40 cm'dir
  • Özel kanvas kağıdı üzerine yüksek kalitede dijital boya kullanılarak üretilmektedir.
  • Malzeme: Ahşap çıtalar üzerine doğal dokulu kanvas kağıdına baskı
  • Doğal ahşap çerçeve üzerine gerilerek birleştirilmektedir.
  • Uzun yıllar renklerini korumaktadır.
  • Duvar kullanımı için uygundur. Konsol, vitrin üzerinde duvardan destek alarak konumlandırılabilir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevgililer günü çerçevesinde bayılacağınız esprili baskılar bütün online hediyelik eşyaları sarmış durumda. Aslında bu modelleri her özel günde severek tercih edebilir ve sürprizlerde kullanabilirsiniz. Size özel el yapımı hediye kutusu fikriyle birleştirebileceğiniz mükemmel tablonuz sevdiceğinizi çok şaşırtacak. Karikatür baskısı içeren ürünlerde göndereceğiniz fotoğrafı iyi seçmek dışında dikkat gerektiren bir kısım olmuyor. Sevgiliniz için hem eğlenceli hem prestijli bir jest yapmak isterseniz mutlaka onunla beraber yer alacağınız baskılı ve esprili bir ürün alın.

Yalnızca sevgililer gününde değil, yılbaşında ya da yıl dönümünüz için de bu tasarımlardan birini tercih edebilirsiniz. Dilediğiniz adrese teslim edilebilen bu ürünler herkese ve her keseye oldukça avantajlı geliyor. Esprili tablolar 30 cm x 40 cm ebatlarında hazırlanıyor ve sevgilinizin o paha biçilmez kahkahalarını körüklüyor. Dekoratif olarak da anı olarak da çok kıymetli bulacağınız bu ürün bir harika gelecek. Görünce hatıralarınızın değerini bir kere daha hissedeceksiniz.

Sevgiliye Hediye Karikatür Fotoğraf Baskılı Esprili Tablo 30 x 40 cm modeli en popüler baskılı ürünlerden biri oluyor. Farklı yöntemlerle sürpriz hediyeler el yapımı nasıl geliştirilir fikrinden yola çıkarak hediyeniz için harika eklemeler geliştirebilirsiniz. Sunum için ipucu verecek bu gibi konular hediyenize neşe katacak. Özel günleri müthiş bir sürprizle taçlandırmak adına, hatıraları ölümsüzleştirmek için, ikinizi odağa alan bu sempatik modeli elinizden kaçırmayın.