Vespa Ayna Kapaklı Kupa

Ürün Kodu : 10478

Vespa Ayna Kapaklı Termos Kupayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

14.5 cm x 8 cm ölçülerinde.

Ayna kapaklı.

Evinizde, ofisinizde yudumladığınız içecekleri daha farklı bir bardaktan içmek istiyorsanız işte karşınızda Vespa Ayna Kapaklı Termos Kupa!

Farklı ve son derece keyifli görüntüsü ile hem sizi hem de gören herkesi kendine hayran bırakacak bu kupa ile yudumladığınız içecekler daha keyifli olacak. Gün içerisinde veya güne başlamak adına içeceğiniz çay veya kahveniz için ilk olarak Vespa Ayna Kapaklı Termos Kupa'ya koşacaksınız. Sıcacık kalmasını istediğiniz çayınız veya kahveniz Vespa Ayna Kapaklı  Kupa'nın özel kapağı sayesinde aynı sıcaklıkta kalacak. Bu kapaklı termos kupanın çalışma masanıza veya evinize şıklık katacağından da emin olabilirsiniz. Soğuk veya sıcak tüm içeceklerinizi aynı ısıda ve tazelikte muhafaza edecek Vespa Ayna Kapaklı Kupa sayesinde içeceklerini dökme sorununuz da ortadan kalkacak. Termos kupamız retro motorsiklet baskısı ve yazıları ile de oldukça hoş görünüyor!

İçmekten keyif aldığınız içeceklerinizi daha şık ve daha neşeli bir kupadan yudumlamak istiyorsanız tercihinizi Vespa Ayna Kapaklı Kupa'dan yana kullanın ve kaliteli bir kupa bardağa sahip olun. Evinizde veya ofisinizde dilediğiniz gibi kullanın.