Tripod Ayaklı Yazı Tahtası Klaket

Ürün Kodu : S-10486
59,90 TL 53,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Tripod Ayaklı Yazı Tahtası Klaketi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Klaket boyutu 21 cm x 24 cm dir.
  • Tripodlu ölçüsü 26 cm x 24 cm dir.
  • Klaket ve tripod ahşaptan imaledilmiştir.
  • Mavi, pembe ve beyaz renkli tebeşir ve keçe silgisi ile gönderilmektedir.

AÇIKLAMA

Tripot ayaklı yazı tahtası klaket ile can sıkıcı post itlerden, blok notlardan kurtulun!

Gün içinde özellikle de hafta içindeysek yapmamız gereken ve dolasıyla da aklımızda tutmamız gereken o kadar çok şey oluyor ki, birçoğu aklımızdan uçup gitmesin diye yazmadan edemiyoruz. Ama  dilerseniz not almayı da çok eğlenceli bir şekle sokabilirsiniz.

Şimdi bu güne kadar bu konuda kullandığını magnetli not defterlerini, not blokları ya da post itleri unutun ve atın bir kenara. Zira artık tripot ayaklı yazı tahtaları geliyor. Çocukken annelerimizin bizlere aldığı yazı tahtalarına yazıp çizmeyi hepimiz çok severdik öyle değil mi? Bu işin en eğlenceli yanı da yazdıklarımızı silip silip yerine yeniden farklı şeyler  karalayabilmekti. İşte tripot ayaklı yazı tahtası klaket de sizleri ve sevdiklerinizi biraz da olsa çocukluk, öğrencilik günlerinize geri döndürecek ve farklı bir not alma keyfi yaşatacak. Ev hediyelik eşya ları arasından sevdiklerinize oldukça ilginç gelebilecek bu ürünle hediye konusunda yeni bir çığır açabilirsiniz.

Bu farklı yazı tahtasından dilerseniz kendi eviniz için, dilerseniz de  sevdiklerinizin için satın alarak harika bir  hediye alternatifi yaratabilirsiniz. Dilerseniz mutfağınıza, dilerseniz çalışma masanızı üzerine koyabileceğiniz bu harika ürün bakıp keyiflenebileceğiniz harika bir dekorasyon ürünü olduğu kadar, en işlevse not tahtası görevini de görebilecektir. Masa aksesuarları grubunda da değerlendirilebilecek olan bu güzel yazı tahtası hiç bir şeyi unutmanıza imkan vermeyecektir.

 

Yazın yazın okuyun ve asla yapılacak işlerinizi, alınacaklar listesini unutmayın. Mutfak alış verişlerinizi, market listelerini, çarşı siparişlerinizi ya da yapılacakları, edeceğiniz telefonları, hatta toplantılarınızı dahi üzerine yazabileceğiniz bu tatlı tripot hafıza dostunuz olacak. Minik hediyeler in en yaratıcılarını bulabileceğiniz Hediye Sepeti bu gibi işlevsel hediyelerle her zaman yanınızda olacak.

 

Film tutkunlarına verebileceğiniz harika bir hediye alternatifmiz var! Tasarımı ile gören herkesi büyüleyecek Tripod Ayaklı Yazı Tahtası Klaket..

Üzerine dilediğiniz notu yazabileceğiniz, dilediğiniz şekli çizebileceğiniz bu klaket yazı tahtası ile şimdiye kadar verdiğiniz sıradan hediyeleri unuttracaksınız. Sevgilinize veya yakın arkadaşınıza özel gün hediyesi olarak sunacağınız Tripod Ayaklı Yazı Tahtası Klaket ile daima akıllarda ve kalplerde olacaksınız. Arkadaşınız veya sevgiliniz Tripod Ayaklı Yazı Tahtası Klaket'i evinde veya ofisinde en özel yere yerleştirecek gün içerisinde aklında tutması gerekenleri bu yazı tahtasına not alacak veya sevgi dolu sözlere yer verecek. Kalitesi ve anlamı itibariyle ömürlük bir hediye olacak yazı tahtası ile en doğru seçimi yaptığınızdan emin olacaksınız.

Farklılıktan hoşlanan sevdiklerinize özel gün hediyesi olarak verebileceğiniz Tripod Ayaklı Yazı Tahtası Klaket'i satın almak için acele etmenizi öneririz. Aksi halde kaçırabilir, sevdiklerinizi bu güzel hediyeden mahrum bırakabilirsiniz.