Ring For Sex Resepsiyon Zili

Ürün Kodu : 10653

Ring For Sex Resepsiyon Zilini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Resepsiyon zili 9 x 5 cm ölçülerindedir.
  • Resepsiyon metalden imal edilmiştir.

Sıkıcı geçen zamanlarınıza müthiş bir keyif ve haz katacak sıradışı bir hediye alternatifi; Ring For Sex Resepsiyon Zili.

Eşinize ya da sevgilinize ilginç bir hediye olarak verebileceğiniz bu zil otellerin resepsiyonlarında bulunan zillerden farksız olarak tasarlanıp, sıradışı bir armağana dönüştürülmüştür. Herhangi sıradan bir günde sürpriz bir hediye olarak sevdiğiniz insana sunabileceğiniz Ring For Sex Resepsiyon Zili birlikte olduğunuz zamanları çok daha güzel geçirmenizde etkili olacaktır. Aklınızdan geçenleri ve anlık duygularınızı espirili bir şekilde dışa yansıtmanızı sağlayacak Ring For Sex Resepsiyon Zili sayesinde sevdiğiniz insanı da gülümsetebileceksiniz. Evinizin en özel yerinde yatak odanızdaki yerini alacak bu zil dekorasyonunuza da zenginlik katacaktır. Aşkın rengi kırmızı ile tasarlanıp 'Ring for sex' yazısı ile detaylandırılıp hayata geçirilen resepsiyon zili tüm olumsuzlukları kafanızdan atmanızı ve anı yaşamanızı sağlayacak inanılmaz bir hediye olarak sitemizde sizleri bekliyor!

Yaklaşan özel gününüz için sevdiğiniz insana her zamankinden farklı ve daha espirili bir hediye vermeyi planlıyorsanız tercihinizi kesinlikle Ring For Sex Resepsiyon Zili'nden yana kullanmalısınız. Emin olun ki hediyeniz çok beğenilecek bir o kadar da şaşkınlıkla karşılanacaktır.