TERAZİ Burcuna Hediye Kupa Bardak

Ürün Kodu : 3163

Nazik ve yumuşak huylu terazi burcu arkadaşınıza burcunun özelliği kadar kibar bir hediye vermek ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise TERAZİ Burcuna Hediye Kupa Bardak Hediye Sepeti'nde sizleri bekliyor!

Denge burcunda olan arkadaşınıza kahvesini ya da çayını yudumlarken ona sizi hatırlatacak ve kendini özel hissettirecek bu kupayı hediye edebilirsiniz. Gün içerisinde büyük bir keyifle kullanacaklarında da emin olabilirsiniz. Çünkü TERAZİ Burcuna Hediye Kupa Bardak onların hem burçlarına hitaben bir hediye olacaktır hem de zevk aldıkları içecek keyiflerine. Ve ayrıca yine kupa bardak üzerine yazılacak olan isim ile tamamen kişiye özel bir hediyeye dönüşüp yengeç burcundaki arkadaşınızı inanılmaz derecede mutlu edecektir. Sıradan bir hediye yerine böylesi özel ve ömürlük bir hediye vermenin arkadaşınıza verdiğiniz değerin yansıması da olacaktır. Hediyeniz büyük bir keyifle kullanılırken daima sizi hatırlatacak ve aradan uzun yıllar geçse dahi ilk günki heyecanını koruyacaktır.

Adalet duygusuna sahip, nazik ve kibar terazi burcundaki arkadaşınıza bu doğum gününde unutamayacağı bir sürpriz yapmak istiyorsanız TERAZİ Burcuna Hediye Kupa Bardak'ı onun ismi ile hemen hazırlatın, ömürlük ve keyifli bir hediye vermenin mutluluğunu yaşayın.

 

TERAZİ Burcuna Hediye Kupa Bardak'ı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Kupa porselen malzemeden imal edilmiştir.
  • İsim yazdırabileceğiniz özel alan bulunmaktadır.