Tektaş Tasarımlı İsme Özel Rose Kaplama Gümüş Kolye

Ürün Kodu : S-11281
149,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
 • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
 • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
 • Güvenli Alışveriş
 • Kapıda Ödeme Kolaylığı
 • 100 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Tektaş Tasarımlı İsme Özel Rose Kaplama Gümüş Kolye​​yi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

 • Tektaş Tasarımlı İsme Özel Rose Kaplama Gümüş Kolye 925 ayar gümüştür.
 • Tektaş figürünün boyu 1.2 cm eni 1.0 cm , Bir harfin ortalama boyu 1.2 cm eni 1.0 cm'dir.
 • Zincir uzunluğu ile toplam 42 cm dir.
 • Gümüş Kolye 2.10 gr ağırlığındadır.
 • Gümüş kolye üzerine rose kaplama yapılmıştır.
 • Gümüş kolye üzerinde zirkon taşlar bulunmaktadır ve el emeği ile hazırlanmaktadır.

Tektaş Tasarımlı İsme Özel Rose Kaplama Gümüş Kolye Özel Kadife Kutusu ve özenli paketlemesi ile size gönderilecektir.

Yorumlar

Ersin G.
11.05.2019
Ürünüz güzeldi teşekürler sadece mng kargo neden eve kadar bırakmadı telefon edilmesine ragmen getiremeyiz dendi ilginiz için teşekürler...

AÇIKLAMA

Tektaş tasarımlı isme özel rose kaplama gümüş kolye biricik sevgilinize hediye edebileceğiniz en ince düşünülmüş tasarımdaki hediye!

Bu dünyayı en tatlı kılan duygulardandır aşk... Zira hayatımızda aşk diye bir şey olmasaydı, hayat ne bu kadar çekici ne de güzel olurdu? Bizi yaşatan en büyük duygulardan biri de sevdiğimiz kişi için yaşıyor olmamızdır. Yataktan her kalktığımız anda güne onu düşünerek başlıyorsak ve bu taa gözümüzü kapatacağımız saate kadar da sürüyorsa, o bütün dünyamız olmuş demektir. Eğer bu gibi hislere büründüğümüzden eminsek de onunla hayatımızı birleştirme zamanı dahi gelmiş olabilir. Bu gibi durumlarda ona en güzel hediyeyle birlikte hoş bir evlenme teklifinde de bulunabilirsiniz. Yanı sıra bu güzel hediye, her zaman sevdiğinizin yanında sizden bir parçayı da taşıyor olacağı anlamına gelecektir. Hediyenin sevgiliye özel olacak olan en büyüğü tektaş tasarımlı isme özel gümüş kolye olabilir seven bir bayan için.

Bu güzel kolyeyle bir çırpıda her dileğinize erişebileceksiniz. Her zaman sevdiğinizin bedeninde bir yerlerde olmak istiyorsanız seçebileceğiniz en güzel hediye belki de bu tektaş isme özel rose kaplama gümüş kolye olacaktır. Sevgiliye romantik sözler eşliğinde verebileceğiniz bu güzel hediye sevdiğiniz kadını göklere kadar uçurabilecek en özel  armağan olacaktır.

Sevgilinize alacağınız bu güzel kolye en tatlı tonlardaki rose silver rengiyle detaylandırılmış olacak. Tektaş bir yüzüğün üzerinde bulunduğu ona gidecek olan bu kolyede ayrıca zirkonlarla kaplı olarak bir adet de sevgilinizin isminin baş harfi yeri alacaktır. Dilerse yüzüğünü parmağında, dilersen de gönlünün en özel ve öne çıkan noktası boynunda taşıyabilecek biricik sevgiliniz.

Evlenme tekliflerinizi en güzel hediyelik formunda sevgilinize ulaştırabilmenizde size seçenekler sunan Hediye Sepeti, tüm sürprizlerinizde de arkanızdadır.