İsme Özel Asker Künyesi

Ürün Kodu: 11821

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Metal orjinal 2li asker künye ucu bulunmaktadır.
  • Kişiye Özel Asker Künyeleri lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır ve asla silinmez.
  • Ürün yüzeyi orjinal asker künyelerinde olduğu gibi metallerin birbirine sürtünmesinden dolayı çiziklidir.
  • 2 adet asker künyesi üzerine aynı baskı yapılarak gönderilmektedir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

İsme özel asker künyesi ile askere giden yavuklunuza gitmeden önce son ve unutulmaz bir armağan verebilirsiniz.

Yanında kendinizden bir anı bırakmak mı istiyorsunuz? O zaman ona özel olarak yaptırabileceğiniz isme özle bu asker künyesi sizin için en özel hediye seçeneği olabilir. Onu askere yolcu etmeden yanına anı olarak ne vereceğinizi kara kara düşünmenin bir anlamı yok. Çünkü ismine özel yaptırdığınız bu özel künye onun için düşünülebilecek olan en muhteşem hediye olacaktır. Sevgililer günü erkeğe alınabilecek hediyeler arasında değerlendirebileceğiniz bir hediye de olabilir ayrıca bu güzel kolye.

 

Askerlik süresi ister 6 ay olsun, ister 12 ay… Size sayılı gün çabuk geçer diyen kişilere anlamlı anlamlı bakıyor ve ister istemez gözleriniz doluyorsa, ona kendinizden bir parça olarak bu künyeyi verebilirsiniz. Böylelikle her zaman kendinizi yanındaymışçasına gibi hissedebileceğiniz gibi o da her künyenize baktığında sizi yanında hissedecek.

Işıl ışıl gümü rengi zincirleri, isim özelleştirilmelerinin lazer kazıma yöntemiyle yapılmış olduğu bu ikili plakalardan yapılacak olan künye ışığıyla ona en güzel yarenliği edecektir. Gece başını yastığına koyduğunda, iştimaya çıktığında, Şafak sayarken ya da nöbet tuttuğunda sırla hasreti çekmek özellikle de yavuklu hasreti çekmek en zor işlerdendir. Erkeğe ilginç hediyeler dendiğinde akla gelmeyecek kadar sıra dışı olan bu kolye ile partnerinizin neden gönlünü almayasınız?

Ama kalbinde taşıdığı sevgiyi ona her zaman anımsatacak olan bu plakayı boynunda taşıdığında ya da her eline aldığında sizden muhteşem bir güç alacaktır. Romantik hediyeler erkeğe konusunda bir kez daha düşünün ve  bu isme özel asker kolyesini tekrar gözden geçirin deriz.