Stay Humble Hustle Hard Motto Tasarımlı Dekoratif Yastık

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
49.90 TL
Ürün Kodu : 16699

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • %100 sağlıklı baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan süblime baskı.
  • 40X40 cm ölçüsünde kare yastık.
  • Yastık içi dolu kullanıma hazır olarak gelmektedir.
  • Özel dokulu kaliteli kumaş.
  • Çamaşır makinasında yıkanabilir.
  • Stay Humble Hustle Hard Motto Tasarımlı Dekoratif Yastık özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevdikleriniz için pahalı ya da ucuz hediyelik eşya seçimi değil, tercih ettiğiniz hediyelerin estetik ve işlevsel özellikleri önemli olmaktadır. Bu yüzden sevdiklerinizin çok hoşuna gidecek özel tercihlerde bulunmak için Stay Humble Hustle Hard Motto Tasarımlı Dekoratif Yastık harika bir seçenek sunuyor. Bu özel tasarıma sahip olan yastığı tüm sevdikleriniz için tercih edebilir ve onların özel bir mutluluk duymalarına yardımcı olabilirsiniz.

Bu özel yastığı en başta sevgilinizi mutlu etmek için seçebilirsiniz. Sevgililer günü başta olmak üzere doğum günü, yıl dönümü ya da benzeri özel günler için özel bir hediye olacak yastık sıradan bir günde de sevginizi ifade etmek ve göstermek için ideal bir seçenek sunacaktır. Aynı zamanda sevgilinizin kendisini değerli hissetmesine de olanak tanıyarak aranızdaki sevgi bağlarının da gelişmesine neden olacaktır.

Sadece sevgiliniz için değil arkadaşlarınız için de özel bir hediye olacak yastığı özellikle yeni eve taşınan yakınlarınızı tebrik etmek amacıyla kullanabilirsiniz. Sevdiklerinizin çok mutlu olacağı ve evlerinde özel bir yer vererek her zaman hediyenizi göz önünde tutmalarını sağlayacak olan bu özel yastık sayesinde, mutluluk da kolay hale geliyor. Yüksek baskı kalitesi sayesinde uzun ömürlü kullanım sunuyor.