Babalar günü geldi geliyor! Aklındaki en özel ve en anlamlı hediye burada 🎁 Hemen şimdi seç 👉🏻

Sosyal Bilgiler Öğretmenine İsim Yazılı Yastık

Bugün sipariş verirseniz en geç 20 Haziran Perşembe günü kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile 20 Haziran Perşembe günü teslim.
344.90 TL
Ürün Kodu: 12602

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • %100 sağlıklı baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan süblime baskı.
  • 40X40 cm ölçüsünde kare yastık.
  • Yastık içi dolu kullanıma hazır olarak gelmektedir.
  • Özel dokulu kaliteli kumaş.
  • Çamaşır makinasında yıkanabilir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Öğretmeninize kalbi gibi, sıcacık ve yumuşacık bir hediye sunmaya ne dersiniz? Hem ev hediyesi olarak hem de okuldaki sandalyesinde kullanabileceği Sosyal Bilgiler Öğretmenine İsim Yazılı Yastık, öğretmeninizin ismine özel şahsi bir tasarım olacak!

Sosyal bilgiler, hayatımızın her döneminde gerekli olacak bilgiler ışığında eğitim hayatına entegre edilen bir ders. Temelinde sosyal yaşamda etkin, hak ve sorumluluklarını bilen, duyarlı, insan haklarına saygılı bireyler yetiştirme hedefi var. 24 Kasım Öğretmenler Günü yaklaşırken, böylesi hassas bir konuda bizlere eğitim veren sosyal bilgiler öğretmenlerimizi de elbette unutmadık. Hediye Sepeti olarak en güzel Öğretmenler Günü hediyeleri arasında öne çıkan Sosyal Bilgiler Öğretmenine İsim Yazılı Yastığı hazırladık.

40X40 cm ölçülerindeki yastığı öğretmeniniz hem evde hem de okul ortamında kullanabilecek. Üzerinde bulunan “Sosyal Bilgiler Öğretmeni” baskısıyla öne çıkan kişiye özel yastık, branşa özgü materyallerle anlam kazanıyor. Ayrıca kumaşla bütünleşen, canlı ve çıkmayan baskı ile öğretmeninizin ismini de bu yumuşacık yastığın üzerine yazdırma şansına sahipsiniz.

Sosyal bilgiler öğretmeninize 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla alabileceğiniz kaliteli yastığı, dilerseniz yeni yıl ya da doğum günü hediyesi olarak da değerlendirebilirsiniz. Hediye paketi içinde gönderimini sağladığımız yastığı, öğretmen olan anne ya da babanız için de tercih edebilirsiniz.

Evinde berjerni, okulda ise sandalyesini süsleyecek bu özel tasarım yastık, öğretmeninizin şimdiye kadar aldığı en özel hediyelerden biri olacak emin olabilirsiniz. Şimdi sayfamız üzerinden hızla siparişinizi oluşturun, aynı gün kargo imkanımızı kaçırmayın!