Çocuklara Hediye Sevimli Tilki Tasarımlı Kişiye Özel Yastık

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
49.90 TL
Ürün Kodu : 15879

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • %100 sağlıklı baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan süblime baskı.
  • 40X40 cm ölçüsünde kare yastık.
  • Yastık içi dolu kullanıma hazır olarak gelmektedir.
  • Özel dokulu kaliteli kumaş.
  • Çamaşır makinasında yıkanabilir.
  • Çocuklara Hediye Sevimli Tilki Tasarımlı Kişiye Özel Yastık özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Çocuklar neşe kaynağı, mutluluk sağlayıcı ve her zaman sempatiyle yaklaşan kimselerdir. Bu durum hem kendi çocuklarınız hem de yakınlarınızın çocukları için aynı ölçütleri taşımaktadır. Fakat çocuklar için hediye seçimi genelde zordur çünkü çocuklar için genelde oyuncaklar tercih edilmektedir fakat bu durumda da çocukların ilgisini çekecek bir hediye durumu oluşmamaktadır.

Oyuncaklar gibi alışılmış hediyelerin dışına çıkarak özel ve kullanışlı bir hediye tercih etmek isterseniz Çocuklara Hediye Sevimli Tilki Tasarımlı Kişiye Özel Yastık sayesinde çocuklara harika bir hediye verebilirsiniz. Tamamen çocukların sağlıkları için uygun olan ve herhangi bir sağlık riski taşımayan bu özel ürün kalitesi ve tasarımı ile yastik modelleri arasında da öne çıkıyor. Kumaşla bütünleşen baskı kalitesi böylece zamana ve kullanıma bağlı olarak desenlerinin silinmesinin ya da solmasının önüne geçerek, uzun ömürlü kullanım imkânı veriyor.

Bunun yanında hediye vereceğiniz çocukların ismine özel olarak tasarlandığı için kişiye özel hediye kapsamında da değerlendirilecek hediye, karne hediyesi, yılbaşı hediyesi, doğum günü hediyesi gibi pek çok farklı günlerin kutlanılması için sevimli, kullanışlı ve ilgi çekici bir hediye değeri taşıyor. Yumuşak yapısı sayesinde de çocukların yapısına uygun özellikler barındırıyor.