Sonsuz Aşklara Özel Çerçeveli Mini Boy Ahşapfoto

Ürün Kodu : S-11568
59,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
 • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
 • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
 • Güvenli Alışveriş
 • Kapıda Ödeme Kolaylığı
 • 100 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Sonsuz Aşklara Özel Çerçeveli Mini Boy Ahşapfotoyu satın almadan önce bilmeniz gerekenler.

 • Çerçeve Boyutu 17,5 x21.5 cm'dir
 • Masif ahşap plaka üzerine lazer kazıma yöntemiyle yapılmaktadır.
 • Çerçeve önünde dekoratif mat cam ile tozlanmaya karşı korur ve kolay temizlenme sağlar.
 • Hem masa üstü, hem duvara asmak için uygundur.
 • Fotoğrafınıza göre yatay yada dikey olarak hazırlanmaktadır.
 • Sonsuz Aşklara Özel Çerçeveli Mini Boy Ahşapfoto özel kutusunda özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

AÇIKLAMA

Sonsuz aşklara özel çerçeveli mini boy ahşap foto ile ona aşkınızın sonsuzluğundan söz edin…

Hediye almak ve vermek güzel şeydir. Hele ki söz konusu olan sevgiliye hediye ise gösterilen özen ve beklenti daha da farklılaşır kesinlikle. Ama Hediye Sepeti sayfalarında sergilenen aşıklara özel ahşap fotolar sayesinde eşsiz bir hediye sunumunu deneyimleyebilir ve bu sonsuz keyfi partnerinize de yaşatabilirsiniz. Sevgiliye hediye hazırla mak inanın ki bu özel çerçevelerle harika bir seramoniye dönüşecek.

Örneğin bu sayfada yer alan sonsuz aşklara özel çerçeveli mini boy ahşap foto ile aranızdaki hediye algısı çok daha üst çizgilere tırmanacak. Eğer partnerinizle yaşadığınız ilişkinin daha öncekilerden çok farklı olduğunu düşünüyorsanız aşkınızın sonsuzluğunu vurgulayacak bir hediyeye ihtiyacınız var demektir. Bu konuda size en uygun örnek ise tam karşınızda duruyor.

Sonsuz aşklara özel mini boy çerçeve 17,5 x 21, 5 cm ölçülerindedir ve kaliteli masif ahşap üzerine lazer kazıma yöntemleri ile tasarlanmakta olan bir üründür. Ahşap çerçeveniz gönderdiğiniz resme göre yatay ya da dikey tasarlanabilir yanı sıra resminizi dekorasyon eşyalarınızın üzerinde konuçlandırabileceğiniz gibi, duvarlarınızda da en güzel şekilde sergileyebilirsiniz. Erkek sevgiliye hediye seçenekleri ya da bayan sevgiliye hediyeler aradığınızda bu alternatife gözünüz takılmadan bu sayfadan ayrılamayacaksınız.

Yanı sıra ürün mat cam tasarımına sahip olduğundan tozları göstermez ve berrak bir şekilde resminizi yansıtacaktır. Artık çift olarak çektirdiğiniz en güzel resimleriniz de durduğu yerden çıkacak ve  mekanlarınızı en güzel şekilde anlamlandıracak. Şayet bu özel ahşap çerçeveye sevgilinizle birlikte sahip olmak istiyorsanız hemen birlikte çektirdiğiniz en güzel  resmi yükle noktasından bizlere gönderin ve sihirli eller sayesinde  gerçek bir ahşap tabloya dönüştürelim. Ahşap çerçeve modelleri konusunda her daim doğru adres; HEDİYE SEPETİ…