Babalar Günü Hediyesi Fotoğraf Baskılı Ahşapfoto

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
129.90 TL
Ürün Kodu : 16916

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • 1.5 cm kalınlığında masif ahşap üzerine lazer işleme yapılmaktadır ve kalıcıdır.
  • 22 x 30 cm ölçülerindedir.
  • Özelleştirme bölümünde 1 adet fotoğrafınız ahşapfoto üzerine uygulanmaktadır.
  • Duvara asma aparatı vardır.
  • Masa üzerinde sergileme amaçlı metal ayak ile birlikte gönderilir.
  • Dikey konumdaki resimlerinizde ürün dikey, yatay konumdaki resimlerinizde ise ürün yatay olarak hazırlanmaktadır.
  • Babalar Günü Hediyesi Fotoğraf Baskılı Ahşapfoto özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Babanızı ne kadar çok sevdiğinizi göstermeniz için babalar günü çok önemli bir fırsat sunuyor. Eğer babalar günü hediyeleri ne olabilir sorusunu soruyorsanız özel tasarımı ile babanızı çok mutlu edecek Babalar Günü Hediyesi Fotoğraf Baskılı Ahşapfoto ideal bir hediye olarak öne çıkıyor. Her ne kadar babalar çocuklarına karşı hiçbir karşılık beklemeden sevgi ve fedakarlık gösteriyor olsalar da çocukları tarafından kendilerine özel hediyeler verilmesinden çok büyük mutluluk duyarlar.

Bu özel tasarım ahşap foto babanıza ne kadar çok değer verdiğinizi en güzel şekilde ifade etmenizi sağladığı gibi aynı zamanda babanız ile olan bağlarınızı da daha da güçlendirecektir. Ahşap üzerinde tercih edeceğiniz görselin özel baskı yöntemi ile işlendiği hediye sevginiz gibi ebedi olacaktır.

Hediye almaktan büyük bir mutluluk duyacağı ve evde ya da işyerinde en güzel köşede hediyenizi tutacak olan babanız bu sayede mutluluğunuzun da göz önünde olmasını sağlayacak. Babanızın sizin için anlamını ifade etmek için de üzerine tercih edeceğiniz mesaj yazılmakta olup hediye daha da anlamlı ve özel bir hale geliyor. Böylece hediyenin anlamı basit bir hediye olmaktan çıkıp tamamen sevginizi gösteren bir anlam kazanıyor.