Single Square Red Tasarım Serisi Tillandsia

Ürün Kodu : 17969

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Toprakta yetişebilen bir hava bitkisi olan Tillandsia, ananasgiller familyasının en farklı bitkilerinden biridir.
  • Tillandsia bitkisi için en ideal sıcaklık 18 derece olmakla birlikte bitkini direkt güneş ışığı almayan aydınlık bir yerde büyütmen oldukça önemli.
  • İlkbahardan sonbahara kadar bol su isteyen Tillandsia’ların kışın su isteği azalır.
  • Her gün püskürtme yapılarak yaprakları ıslatılabilir.
  • Single Square Red Tasarım Serisi Tillandsia özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Kırmızı renginin yanında katmanlı özel tasarımı ile de oldukça dikkat çekici saksı ürünleri arasında yer alan Single Square Red Tasarım Serisi Tillandsia iş yerlerinde de evlerde de her alanda rahatlıkla değerlendirilebilir ve oldukça kolay olan bakımı sayesinde uzun süreler boyunca güzel bir hatıra olacak biçimde yaşatılabilir. Açık ve havalı alanlar olan bahçeler veya balkonlarda da rahatlıkla yaşama şansı bulunan Tillandsia bitkisini, dilediğiniz yere uyum sağlaması için değerlendirebilir ve canlı saksı renkleri sayesinde orijinal ortamlar yaratmayı başarabilirsiniz.

Bir eve yeni taşınan veya yeni bir işe başlayan aile üyelerinize, arkadaşlarınıza veya diğer sevdiklerinize alınabilecek en güzel hediyeler arasında yer alan canlı minyatür bitkiler sayesinde onları tebrik etme şansını kullanabilir, aynı zamanda dilediğiniz mesajın iletilmesini sağlayarak güzel ve özel tüm dileklerinizin iletilmesini sağlayabilirsiniz. Hediyesepeti.com özel ayrıcalıklarını değerlendirerek dilediğiniz adrese mesajınızı da taşıyan bitkinin iletilmesini sağlayabilir, sizlere özel hazırlanan hediye paketi seçeneklerinden dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz.