Single Square Blue Tasarım Serisi Tillandsia

Ürün Kodu : 17974

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Toprakta yetişebilen bir hava bitkisi olan Tillandsia, ananasgiller familyasının en farklı bitkilerinden biridir.
  • Tillandsia bitkisi için en ideal sıcaklık 18 derece olmakla birlikte bitkini direkt güneş ışığı almayan aydınlık bir yerde büyütmen oldukça önemli.
  • İlkbahardan sonbahara kadar bol su isteyen Tillandsia’ların kışın su isteği azalır.
  • Her gün püskürtme yapılarak yaprakları ıslatılabilir.
  • Single Square Blue Tasarım Serisi Tillandsia özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Tillandsia bitkisinin mor kökü ile birlikte oldukça dekoratif ve özel bir görüntü alan mavi renkli saksı sayesinde, bitkinizin dilediğiniz ortamı daha da ferah ve nefes verici hale getirmesini sağlayabilirsiniz. İçerisinde bulunduğu her ortamın olumlu bir yönde etkilenmesini sağlayan Single Square Blue Tasarım Serisi Tillandsia, ananasgiller ailesine aittir ve hem kapalı, hem de açık hava olan mekanlarda rahatlıkla yaşayabilmektedir.

Ne hediye alsam diyenlerin, tüm özel anılarını ve günlerini kutlamalarını sağlayacak hediyeler arasında yer alan minyatür bahçe ürününü, aynı gün teslimat seçenekleriyle birlikte, gün içerisinde dilediğiniz adrese gönderebilirsiniz. Kutlama veya geçmiş olsun gibi dileklerinizi de özel mesajlarla ve canlı olması sebebiyle değer kazanacak hediye ile birlikte iletmeyi de bu yolla tercih edebilirsiniz. Kapalı ve açık ortamlarda yaşayabilen Tillandsia bitkisi, ilk ve sonbahar ile yaz aylarında sık sık sulanırken, kış aylarında bu su isteği azalmaktadır. Doğrudan güneş ışığı almayan ev veya iş yerlerinde rahatlıkla uzun süreler boyunca hayatta kalabilir ve bulunduğu her yerin havasını bir anda değiştirmeyi başarır.