Shine Bright Tasarımlı Ahşap Kapaklı Defter

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
%5 indirim
49.9 TL
47.41 TL
Ürün Kodu : 15926

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Defteriniz 18 cm x 12 cm ölçülerindedir.
  • Ahşap kapaklı defter çizgisiz 48 yapraktır.
  • Ahşap kapak altında sert PP (polipropilen) malzeme yer almaktadır.
  • Defter üzerine belirleyeceğiniz isim yazılmaktadır.
  • Ahşap kapak üzerine tasarım UV baskı teknolojisi ile uygulanmaktardır.
  • Ahşap kapaklı defterde özel bronz renkli metal malzemeli ve dayanıklı spiral bulunmaktadır.
  • Shine Bright Tasarımlı Ahşap Kapaklı Defter özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevdiklerinize ne kadar değer verdiğinizi gösterebilmek için doğru hediye tercihi son derece önemlidir. Aynı zamanda tercih hediye sevdiklerinizin kişiliğini de yansıtmalı ve onları özel hissettirmelidir. Ancak bunları aynı anda sağlayacak hediye seçimi son derece zor olabilmektedir. Bu bakımdan sevdiklerinizi çok mutlu edecek bir hediye seçiminde bulunmak için Shine Bright Tasarımlı Ahşap Kapaklı Defter tercih edebilirsiniz.

Yapısı ve tasarımı ile birlikte sevdiklerinizin parıltısını ortaya çıkaracak olan bu özel defter, günlük yaşamda, iş yaşamında ya da eğitim yaşamında kullanılmaya uygundur. Kağıt yapısı itibariyle yazı yazmayı da daha kolay hale getiren ürün, tüm bu özellikleri ile birlikte, sevdiklerinizi mutlu etmenize fırsat tanıyor. Dilerse sevdikleriniz günlük defteri olarak da kullanmayı tercih edebilirler.

Arkadaşlarınız ile aranızdaki ilişkinin ne kadar güçlü olduğunu göstermek amacıyla tercih edebileceğiniz ürün böylece arkadaşlık bağlarınızın da güçlenmesine neden olacaktır. Bunun yanında sevgiliniz ya da eşiniz için de tercih edeceğiz ürün böylece sevginizin karşınızdaki için ne kadar ışıltılı olduğunu da ifade etmenize fırsat tanıyacaktır. Arkadaşlarınız ya da sevgiliniz dışında kardeşleriniz, çocuklar ya da diğer yakınlarınız için de doğru hediye tercihi olacak ürün kapağı üzerine yüksek baskı teknoloji ile baskı yapılmaktadır.