Sevimli Ayıcık Tasarımlı Ahşap Kapaklı Defter

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
49.90 TL
Ürün Kodu : 15923

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Defteriniz 18 cm x 12 cm ölçülerindedir.
  • Ahşap kapaklı defter çizgisiz 48 yapraktır.
  • Ahşap kapak altında sert PP (polipropilen) malzeme yer almaktadır.
  • Defter üzerine belirleyeceğiniz isim yazılmaktadır.
  • Ahşap kapak üzerine tasarım UV baskı teknolojisi ile uygulanmaktardır.
  • Ahşap kapaklı defterde özel bronz renkli metal malzemeli ve dayanıklı spiral bulunmaktadır.
  • Sevimli Ayıcık Tasarımlı Ahşap Kapaklı Defter özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Alışılmış hediyelerin dışına çıkarak sevgilinizi mutlu etmek istiyorsanız Sevimli Ayıcık Tasarımlı Ahşap Kapaklı Defter tercih edebilirsiniz. Sevgilinizin sizin için ne kadar önemli olduğunu sevimli bir şekilde ona göstermenize imkân verecek olan kişiye özel defter bu sayede sevginizin de daha da güçlü bir hale gelmesine imkân verecektir.

Bu özel tasarım defteri sevgiliniz için tercih etmeniz, onun her yerde kullanacağı özel bir hediyeyi tercih etmek anlamına geldiği için büyük bir mutluluk duymasını sağlayacak. Defter ön kapağı üzerinde yer alan sevimli tasarım ve yazı, sevginizin de her zaman canlı olduğunu ve onu her durumda ne kadar çok sevdiğinizi anlatmanıza fırsat verecek.

Bunun yanında, defterin kağıt tasarımı da daha kolay şekilde yazılmasını sağlaması için geliştirilmiştir. Bu sayede sevgiliniz alacağı notları daha kolay bir şekilde deftere yazabilecektir. İş yaşamında, günlük yaşamda ya da okul yaşamında çok kullanışlı olacak hediye, özel tasarımı nedeniyle sevgililer günü, doğum günü ya da benzeri özel günlerin de içeriğine uyacak şekilde özellikler taşımaktadır. Tüm bunlar ile birlikte sevgilinizi çok mutlu edecek olan bu özel ürün hediye paketinde de gönderildiği için hemen hediye olarak vermeye uygundur.