(5)

Sevgiliye hediye Özel Canlı Minyatür Bahçe

Ürün Kodu : 10115

Sevgiliye hediye özel canlı minyatür bahçe özellikleri:

-Bahçe tasarımları : Bonsai bitkiler,doğal çim, doğal taş ve suya dayanıklı akrilik minyatür figürler ile tasarlanmıştır.

-Kap : özel tasarım ahşap bambu saksı
en : 19, boy : 19, yükseklik : 6 (cm)

-Bonsai bakımı : İç ortamda bonsai bitkileri sprey yöntemiyle günde 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanmalıdır.

-Bonsai ağaçların uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).


-NOT :Tasarımlarımızda kullanılan malzemeler doğaldır.

Sipariş ettiğiniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.

Doğal olan malzemeler ise ufak farklılıklar gösterebilir.

Ayça K.
02.02.2017
Teşekkürler
Ürün elime bugün ulaştı. Çok teşekkür ediyorum. Görseldekiyle birebir ve beklediğim kadar da küçük değil. Ambalajı çok güzeldi. Kutusu yan dönmüş şekilde kargoyla gelmesine rağmen hiç zarar görmemişti ve ek olarak istediğim kuş ve love figürleri de eklenmişti. Çok teşekkürler. İyi çalışmalar. Son olarak, bonsai ağacının türünü öğrenebilir miyim? Yalnızca ürünün bakım kartı yoktu içinde... Bu yüzden ismini öğrenebilirsem bakımını daha iyi yapabilirim.
Seda H.
29.10.2016
Ürün korunaklı bir şekilde ambalaj edilmişti.zamanında elime ulaşması içinde ayrıca ilgilendikleri için teşekkür ediyorum.Eşim hediyesini çok beğendi.
ozan d.
23.09.2016
teşekkürler
ürün çok güzel şekilde paketlenmiş ve hatasız teslim edildi. teşekkürler ilgililere
ayşe g.
21.03.2016
Teşekkür
Hediyem hassastı.birz endişe etmiştim ama sağ salim ulaşmış yerine (paketleme çok korunaklı yapılmış) teşekkürler
Murat Ö.
16.02.2016
Ürünümle ilgili ufak bi sıkıntı yaşadım ama bu durumu müşteri hizmetlerine bildirir bildirmez bana geri dönüş yapıldı ve mağduriyetim hemen giderildi iyiki bu siteden alışveriş yapmışım teşekkür ederim hediyesepeti
5,0
(5)
Ortalama Puan

Satın alanlar bu ürüne bayıldı!