Sevgiliye Hediye Çerçeveli Mini Boy Ahşapfoto

Ürün Kodu : S-11566
59,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
 • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
 • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
 • Güvenli Alışveriş
 • Kapıda Ödeme Kolaylığı
 • 75 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Sevgiliye Hediye Çerçeveli Mini Boy Ahşapfotoyu satın almadan önce bilmeniz gerekenler.

 • Çerçeve Boyutu 17,5 x21.5 cm'dir
 • Masif ahşap plaka üzerine lazer kazıma yöntemiyle yapılmaktadır.
 • Çerçeve önünde dekoratif mat cam ile tozlanmaya karşı korur ve kolay temizlenme sağlar.
 • Hem masa üstü, hem duvara asmak için uygundur.
 • Fotoğrafınıza göre yatay yada dikey olarak hazırlanmaktadır.
 • Sevgiliye Hediye Çerçeveli Mini Boy Ahşapfoto özel kutusunda özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yorumlar

Melisa y.
19.11.2019
Mükemmel
Mükemmel...
Kübra
16.02.2019
Anlamlı Bir Hediye
Sandığımdan daha güzel bir hediye oldu. Kargo da zamanında götürdü siparişimi.
sinan g.
13.10.2017
çok beğendik
çok beğendik güzel çalışma olmuş.

AÇIKLAMA

Sevgiliye hediye mini boy ahşap foto bize soracak olursanız şimdiye kadar ona vermiş olduğunuz hediyelerin en unutulmazı olacak.

Sevgilinize hediye arıyorsunuz… Arıyorsunuz, arıyorsunuz ama çok özel, sadece size göre tasarlanmış olan bir şeyler olsun istiyorsunuz. O zaman neden ona bu sayfada sergilenen ahşap fotodan özel bir tane yaptırmayasınız ki?

Sevgi, iki kişi arasında yaşanan en özel duygu… Bir sürü paylaşımın yaşandığı bu özel ilişkide elbette ki taraflardan her biri hediye alışverişinin de çok özel olmasını ister. O halde daha önce çektirdiğiniz, içinde sadece ikinizin bulunduğu en özel resim karesini unutulmaz bir objeye dönüştürebilir ve dünyanın en özel hediyesini tasarlayabiliriz. Bunun için Hediye Sepeti sayfasında gördüğünüz özelleştir bölümüne en güzel fotoğrafınızı yüklemeniz yeterli olacaktır. Sevdiğiniz kişi bu Ahşap çerçeve yi gördüğünde kesinlikle bayılacaktır.

Resimlerinizi kısa sürede lazer yakma tekniklerinden yararlanarak oluşturabiliyor ve bir sanat eserine dönüştürebiliyoruz. Böylelikle sevdiğiniz kişiye ya da eşinize dünyanın en güzel ve aynı zamanda da özel hediyesini armağan edebileceğinizden emin olabilirsiniz. Sevgiliye romantik hediyeler ancak böyle bir şey olabilirdi diye düşünüyoruz.

17,5 x 21,5 cm ebatlarında olacak olan mini çerçeveniz birlikteliğinizi vurgulayan resminizi en özel efektlerde gözler önüne sunarken aşkınızın ölümsüz kılacak ta bir hediye olacaktır. Kaliteli masif ahşap plaka üzerine ahşap lazer kazıma teknikleriyle yapılacak olan uygulama üzerinden yıllar geçse dahi ilk günkü dokusunda kalacak ve görünümünden hiçbir şey eksilmeyecektir.

Resmin etrafında bulunan özel kontör uygulamasının yanı sıra isimleriniz ve özel bir kalp simgesi de resminizi en güzel şekilde tamamlayacaktır. Sevgiliye hediye hazırlamak bu özel ahşap çerçeve sayesinde adeta bir sanata dönüşüyor.