Şanlı Ay Yıldız Tasarım Baskılı Tişört - %100 Pamuklu Kumaş
Şanlı Ay Yıldız Tasarım Baskılı Tişört - %100 Pamuklu Kumaş
Şanlı Ay Yıldız Tasarım Baskılı Tişört - %100 Pamuklu Kumaş
Şanlı Ay Yıldız Tasarım Baskılı Tişört - %100 Pamuklu Kumaş
Şanlı Ay Yıldız Tasarım Baskılı Tişört - %100 Pamuklu Kumaş
Şanlı Ay Yıldız Tasarım Baskılı Tişört - %100 Pamuklu Kumaş

Şanlı Ay Yıldız Tasarım Baskılı Tişört - %100 Pamuklu Kumaş

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
94.90 TL
Ürün Kodu : 10421

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Renk: Siyah ve Beyaz renk alternatifleri mevcuttur.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
  • Şanlı Ay Yıldız Tasarım Baskılı Tişört özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Şanlı ay yıldız tasarım baskılı tişört vatanına milletine vurgun kalplere en güzel hediye!

Hiçbir ülke yoktur ki milli mücadeleyi Kurtuluş savaşındaki gibi can siperane versin. Türk milletinin her bir ferdinin Mustafa Kemalin akıl dehası liderliğindeki ve cesaretli örnekliğin gölgesinde verdiği bu imtihanda aşılmaz dağlar ve çıkmazlar dahi delmiştir. İşte tüm bu simgelerin en özel şekilde betimlendiği Türkiye  ay- yıldızlı tişörtüyle sevdiklerinize  en güzel gurur hediyesini sunabilirsiniz. Sevgiliye sürprizler yapmak istediğiniz zaman ona hediye olarak verebileceğiniz hoş bir vatan tişörtü tam karşınızda duruyor.

 

Bu vatanın her bir karış toprağında cesur Türk askerlerinin, şehitlerinin kanı dökülmüş ve her santiminde vatan muharebesi pervasızca yapılmış. Birçok devletin oluşumundan farklı olarak ülkemizin, Türkiye’nin toprakları kapalı kapılar ardındaki gizli anlaşmalarla değil, burun buruna karşılıklı yapılan vatan mücadelelerinde, bilek gücü, tank, top, tüfek ateşiyle düşmanla karşı karşıya gelerek yapılmış ve kazanılmıştır.

İşte bizlerde bunun bilincinde olan bir jenerasyon olarak Atatürk’ün torunları olarak kullandığımız her bir objede, her bir eşyada bunu tek tek yaşatmalı ve yaşamalıyız. İşte üzerinde ay - yıldız bulunan ve Türkiye baskısı olan bu özel tişörtte bu durumu en güzel şekilde yansıtacaktır. Eşe sürpriz yapmak istediğinizde milli değerlerle yülü bu tişörtten hediye ettiğinizde kesinlikle ona çok anlamlı bir hediye sunmuş olacaksınız.

 

Vatanınıza olan aşkınızı, sancağınıza olan sevginizi tek tek her bir dokunuşla üzerinde yansıtacak olan bu güzel tişört her zaman giyebileceğiniz ama özellikle de milli bayram ve günlerde daha da başka bir gururla taşıyacağınız sokaklarda, caddelerde dolaşabileceğiniz harika bir tişört. Dilerseniz siyah, dilerseniz de beyaz renk tonlarında seçebileceğiniz tişörtleriniz siparişlerinizi bekliyor. Farklı doğum  günü hediyesi olarak sevdiklerinize satın alabileceğiniz manalı, maneviyatı büyük bir hediye!

Doğum gününde ne alınır sorusuna dahi en güzel cevap olabilecek olan bu tişörtü  dilerseniz babalar günü hediye si olarak babanıza dahi sunabilirsiniz.

Bu ülke kolay kazanılmadı!! Ne savaşlar, ne mücadeleler, ne badireler atlattı fakat yıkılmadı varlığını sürdürdü. Her türlü olumsuzluğa birlikte göğüs gerildi, karşı çıkıldı. Vatan ve millet aşkını en derinden hisseden asil Türk Milletimiz ülkesi adına elinden ne geliyorsa yaptı ve yapmaya da devam edecektir. O asil ruhlu millete de en özel hediyelerin yakışacağı kanısına vardık ve vatanımızı milletimizi simgeleyen Türk Bayrağımız ile eşsiz bir tasarıma imza attık; Şanlı Ay Yıldız Tasarım Baskılı Tişört.

Dolabınızda özel bir yere sahip olacak tasarım tişörtümüz günlük hayatta kullanımınız için oldukça uygundur. Evde, okulda, işte, sokakta giyebileceğiniz Şanlı Ay Yıldız Tasarım Baskılı Tişört ile Türkiyemize olan sevginizi sıradışı tasarım tişörtümüz ile herkese her yerde yansıtabileceksiniz. Yıkılmaz bir ülke olduğumuz siz ve sizin gibilerin vatanına ve milletine olan bağlılığı sayesinde gözler önüne serilecektir. Ülke ve bayrak sevginizi yalnızca içinizde yaşamayın diye tasarımına imza attığımız Şanlı Ay Yıldız Tasarım Baskılı Tişört'ü satın almak istiyorsanız acele edin ve sitemizden hemen siparişinizi oluşturun.