Rengarenk Abstract Tasarımlı 30x40 Kanvas Tablo

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
94.90 TL
Ürün Kodu : 16652

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ölçüleri: 30x40 cm'dir
  • Malzeme: Ahşap çıtalar üzerine doğal dokulu kanvas kağıdına baskı
  • Rengarenk Abstract Tasarımlı 30x40 Kanvas Tablo özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sanat sever yakınlarınız için hediyelik tablo armağan etmek son derece anlamlı ve mutluluk verici bir hediye anlamı taşıyacaktır. Özel baskısı sayesinde sevdiklerinizi çok mutlu edecek olan Rengarenk Abstract Tasarımlı 30x40 Kanvas Tablo görünümü itibariyle kullanıldığı alanın da çok daha güzel görünmesine etki edecektir. Modern zamanların en önemli sanat akımlarından olan soyut kavramların ön planda tutulduğu tablo, desenleri ile birlikte ayrıcalıklı bir görünüm sergiliyor.

Soyut tablolarda ilk bakışta neyin ifade edildiği tam olarak anlaşılmamakla birlikte, her bir figürün anlamı bulunur. Bu figürler bir araya gelerek de sadece estetik olarak değil belirli bir kompozisyon oluşturmaya yardımcı olurlar. Özellikle soyut kavramların tercih edilmesi bu tarzda ele alınan tablolarda çok daha baskın halde görülebilir.

Yüksek baskı kalitesi ile soyut sanatın önemli örneklerinden olan bir tablo, sanat sever yakınlarınızın çok hoşuna gidecek ve onların evine ya da ofislerine farklı bir görünüm katacaktır. Canlı renk kalitesi ile dikkat çekecek tablo, ayrıca dekoratif özellikleri sayesinde ortamın daha iyi bir enerjiye sahip olmasına da katkıda bulunacaktır. Özenli yapılan hediye paketi sayesinde de sevdikleriniz için hemen hediye olarak vermeye hazır olan tablo, her zaman göz önünde tutularak sizi anımsatacaktır.