Radyo DJ'lerine Özel Kahve Kupası

Bugün sipariş verirseniz en geç 24 Haziran Pazartesi günü kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile 24 Haziran Pazartesi günü teslim.
194.90 TL
Ürün Kodu: 3184

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Porselen;  klasik beyaz porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Kupanızın her iki yüzüne de baskı yapılmaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Radyo djleri gün içinde, ya da uykusuz gecelerimizde bizlere uzaktan uzağa da olsa arkadaşlık eden, günlerimizi – gecelerimizi renklendiren varlıklardır. Gelin, bu sempatik tanıdıklarınızı bu onlara özel kupalarla neşelendirin! ...

Halk arasında oldukça popy bir yere sahip olan ve ciddi anlamda da takipçileri bulunan bu insanlar kimi zaman aşk acısı çektiğimiz gecelerin, kimi zaman da ders çalışmakla geçecek olan uykusuz saatlerde ki yarenlerdendir. Yanı sıra sıkışık trafiklerde ya da uzun yolculuklarımız da araba teyplerinin vaz geçilmezi, radyo istasyonlarının sesleri olurlar bizler için. Soğuk kış sabahları gözümüzü bile açmak istemezken, aracımıza bindiğimizde tatlı şakaları ve enerji veren sesleriyle,  ritmik müzikleriyle bizi motive ederek güne hazırlamaya çalışan kişiler de yine djlerin ta kendisidir. Kupa modelleri arasında bu en eğlenceli kupa modelini gören radyo spikeri dostunuz, bu ürüne bayılacaktır. Baskılı hediyeler arasından  takipçisi olduğunuz  dj ye bu kupanın yanında dilerseiz, baskılı bir tişört de hediye edebilirsiniz.

Özel hediyelik ürünler arasından kupalar her zaman sık kullanımları ve popülerlikleri açısından en çok tercih edilenlerdir. Şayet sizlerin de takipçisi olduğunuz bir djyiniz ya da dj lik yapan bir arkadaşınız varsa, bu baskılı kupayı hemen onlara gönderebilirsiniz. Farklı hediyeler arıyorsanız, hiç bir djin hayır diyemeyeceği bu kupa gayet yerinde olacaktır.

Üzerinde kulaklığını takmış ve radyo mikrofonu başında sohbetini sürdüren bir djyin bulunduğu bu kupada radyocu tanıdığınızın adı da yer alıyor olacak. En güzel hediyelik eşya sitesi sizleri ve sevdiklerinizi sevindirmek adına, her zaman her meslek grubundan kişi için farklı hediyelikler tasarlamayı ihmal etmeyecek…

Müzik keyfini artıran listeler hazırlayan radyo dj'lerine özel bu kupa takdir ederek takip ettiğiniz dj'e göndereceğiniz şık ve sizi hatırlatacak bir hediye olacak. Üzerindeki dj figürü sevdiği mesleği yapan arkadaşınıza hoş bir sürpriz olacak ve figür üzerinde adını gördüğünde kendini özel hissedecek ve çok mutlu olacak.


Kişiye özel vereceğiniz bu kupa hediye vereceğiniz arkadaşınız tarafından yıllarca sizi hatırlatacak ve kendisini özel hissettirecektir.