On Parmağında On Marifet Annelere Esprili Kupa Bardak

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
34.90 TL
Ürün Kodu : 16744

Satın almadan önce bilmeniz gerekenler

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Porselen; klasik beyaz porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Kupanızın her iki yüzüne de baskı yapılmaktadır.
  • On Parmağında On Marifet Annelere Esprili Kupa Bardak özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Anneler tüm çocuklar için özeldir. Çünkü bebeklikten yetişkinliğe kadar, yaşamın her alanında anneler çocuklarının yanında olurlar. Onların iyi şekilde yetişmeleri, zorlukları üzerinden atmaları, her fırsatta yanlarında olmak için büyük fedakarlık yapan anneler için de tercih edilecek hediyeler çok özel olmalıdır. Özellikle anneler gününe alınabilecek hediyeler sevginizi en açık şekilde gösterebilmeniz açısından büyük önem taşıyor.

Özenli tasarımı ile dikkat çeken On Parmağında On Marifet Annelere Esprili Kupa Bardak sayesinde annenize çok özel bir hediye verebileceksiniz. Üzerinde yer alan tasarımı sayesinde annenizin çok hoşuna gidecek olan kupa bardak soğuk ve sıcak içecekleri annenizin her zaman büyük bir sevgi ile yudumlamasına yardımcı olacaktır.

Hem ev ortamında hem de iş ortamında kullanılmaya uygun olan bardak porselenden yapılmıştır. Bu sayede sağlıklı bir kullanım sunar. Aynı zamanda içilen içeceklerin tadının da korunmasına yardımcı olur. Ergonomik kullanım sunması sayesinde de pratik, rahat ve kolay bir kullanım sağlayarak her zaman güzel içeceklerin içilmesi için yardımcı olur. Üzerinde yer alan baskısı da yüksek baskı kalitesine sahip olduğu için zamana ya da kullanıma bağlı olarak silinme ya da solma göstermez ve her zaman kullanılır.