Öğretmenler Günü Hediyesi İsme Özel Mini Ahşapfoto

3 Saat 44 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
64.90 TL
Ürün Kodu : 16172

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Ürün 16 cm x 22 cm boyutlarındadır.
  • Kalınlığı 1,5 cm olan masif ahşap levhaya UV baskı teknolojisi ile işlenmektedir.
  • Masaüstünde durması için ayaklık aparatı ile birlikte gönderilmektedir.
  • Öğretmenler Günü Hediyesi İsme Özel Mini Ahşapfoto özenle hediye paketi yapılarak gönderillmektedir.

Öğretmenler günü hediyesi ne alınır diye soruyorsanız özenli tasarımı ile öğretmeninizi çok mutlu edecek Öğretmenler Günü Hediyesi İsme Özel Mini Ahşapfoto tercih edebilirsiniz. Bu özel ürün ile birlikte öğretmeninizin öğretmenler gününü en içten ve sevgi dolu bir şekilde kutlamanız mümkün hale gelmiş olacak.

Öğretmenlik mesleği öğrencilerinin en iyi şekilde yetişmesi, onların sorunları ile ilgilenilmesi, onlarla birlikte yeni bir gelecek hazırlamak için son derece değerli ve kıymetli bir meslektir. Bu yüzden öğretmenlerin, öğrencileri için yaptıkları nedeniyle öğrencileri öğretmenlerinin her zaman mutlu olmasını isterler.

Öğretmenlerin mutlu olmaları ve yaptıkları mesleğin ne kadar değerli olduğunu göstermek için kutlanan öğretmenler gününde de alışılmış hediyelerin dışında tercihte bulunmak, onların çok mutlu olmasını sağlayacak. Bu özel ahşap foto sayesinde öğretmeniniz kendi mesleğinin değerini bir kez daha anlayacak ve onun için böylesi bir hediye seçmenizden ötürü büyük mutluluk duyacaktır. Öğretmeninizi anımsamanın en iyi yöntemi olan bu hediye öğretmeninizin isim ve soyadına yönelik de hazırlanacağı için ayrı bir değer taşıyacaktır.