Nazar Boncuklu Kalpli Güvercin Bileklik

Ürün Kodu : 7943

Nazar Boncuklu Kalpli Güvercin Bileklik Özellikleri:

  • Ürün hediye kutusunda gönderilecektir.
  • Ürünlerimizin tamamı el emeği ile üretilmiştir.
  • Gümüş ve değerli taşlar nedeniyle ürün ağırlığında ± %5 sapma olabilmektedir.

Nazar boncuklu kalpli güvercin bileklik, sevgilinin en beğendiği hediye olacak!

Siz aşk kuşları, bu güzel bileklikte aynı gerçek hayatta olduğunuz gibi, tek bir yüreğin üzerinde tek yürek olacaksınız. Birbiriniz için karşılıklı güvercin misali pırpır eden kalbiniz her zaman her kavgadan sonra dahi sizi ortak bir noktada buluşuyorsa, o zaman siz birbirinizden asla vaz geçemezsiniz demektir. Bu nedenle de sonsuz bir aşk ve birliktelik için kız arkadaşa alınabilecek hediyeler, kategorisinde bu güzel bileklikten yararlanabilirsiniz.

 

Nazarlıklar en eski medeniyetler tarafından kullanılan ve her dönemde, gerek taşlardan ve gerekse taş boncuk v.b. kullanılarak farklı objelerla oluşturulan objelerdendir. Karşı istikametten bakan göze, karşı koymak amacıyla kötü nazarları tersine çevirmek amaçlı tasarlanan bu nazar boncuklarıyla güvercinli bileklikte sizleri de korumak adına yer alıyor.

 

Tıpkı sizin yaşadığınız aşk masalınızı anlatan bu güzel görselli kolye ile ona müthiş bir illustrasyon yaşatabilirsiniz. Zira bu masalda da aynı sizin gibi tek yürek olmuş ki güvercin güzel sevgilinizin bileklerini süsleyecektir. Böylelikle bileğine her baktığında bir sizi, bir de kendini görecek. Aşkınızı bir şölen halinde en güzel görsele dönüştürecek olan bu bilekliğe bütün kızlar hayran kalacak. Sizi tüm kötülüklerden koruyacak olan 2 nazarlık ta bu bileklikte iki yanınızı sarmış olacak. Yıldönümü hediyeleri konusunda bu hediye müthiş bir fikir olacaktır.

 

Kalpten yapılmış bir aşk salıncağında sallanan iki güvercin tablosunu andıran bu güzel görselli estetik bilekliği aşkınıza hediye ettiğinizde, onu dünyanın en mutlu kadını yapacağınızı bilmenizi isteriz.

Dilerseniz konu ile ilgili olarak bayan kolyeler ini de inceleyebilirsiniz.

 

Yüzyıllardır negatif enerjiden ve kötülüklerden koruduğunu inanılan nazar boncukları şık tasarımı ile sevgilinize hediye edebileceğiniz ışıltılı bir bileklikte yerini aldı.Özgürlüğün ve barışın simgesi güvercinler ile tamamlanan tasarımı aşkınızın beğenerek kullanacağı anlamlı bir hediyedir.

Takı tasarımlarında sürekli beğenilerek kullanılan nazar boncuğu motiflerinden oluşan bileklik sevgilinize doğum günü hediyesi ya da özel bir yıldönümü hediyesi olarak verebileceğiniz hediyelerdendir.