Müzik Öğretmenine Hediye İsme Özel Kanvas Defter

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
49.90 TL
Ürün Kodu : 12484

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • 20 cm x 14 cm ölçülerindedir.
  • 100 Yapraktır. (200 Sayfa)
  • 90 gr Shamuo Sarı Kağıt (Çizgisiz)
  • %100 Pamuk Kanvas Kapak

Müzik Öğretmenine Hediye İsme Özel Kanvas Defter özenle hediye paketi yapılarak gönderilecektir.

Müzik yalnızca notların bir araya gelmesi ile oluşan melodiler silsilesi değildir. İnsanın ruhuna dokunur. Üzgünken, mutluyken, heyecanlıyken ya da aşıkken… Her zaman her türlü ruh hali için söylenilebilecek bir şarkı, dinlenebilecek bir müzik türü mutlaka vardır. Evet, müzik ruhun gıdasıdır ve bu eşsiz sanatı daha küçücük yaşlardan itibaren bize tekniğiyle öğretmek için elinden geleni yapan müzik öğretmeni de candır! Kim unutabilir ki ilk defa flüt çalmak için verilen mücadeleyi, ya da okul korosuna girmek için harcanan çabaları…

Okul yıllarının en güzel anılarında her zaman müzik dersleri de kendilerine mutlaka bir yer bulur. Siz de okul yıllarınız anıya dönüşmeden önce, 24 Kasım Öğretmenler Günü için öğretmenlerinize hediye almak istiyorsanız doğru siteyi inceliyorsunuz! Hediye Sepeti olarak müzik öğretmenlerine öğretmen hediyeleri arayanlara Müzik Öğretmenine Hediye İsme Özel Kanvas Defteri öneriyoruz.

Branş bazlı özgün tasarımı, isme özel baskısı ile öne çıkan hediyelik kanvas defter, sizin üzerine yazdıracağınız mesajla anlam kazanıyor. 20 cm x 14 cm ölçülerindeki defter, çizgisiz shamuo sarı kağıttan üretiliyor ve bu özelliğiyle de çok yönlü kullanım olanağı sağlıyor.

Hediye Sepeti olarak müzik öğretmeninize özel olarak hediye paketinde gönderimini sağladığımız defteri, dilerseniz kendi adınıza dilerseniz de arkadaşlarınızla birlikte ortaklaşa alarak öğretmeninize unutamayacağı bir sürpriz yapabilirsiniz. Tercihinize göre hediyen izi bir set haline getirebilir, isme özel kalem setleri ile kobinleyebilirsiniz.

Şimdi siparişinizi oluşturarak aynı gün, ücretsiz kargo imkanımızdan faydalanabilir, taksitli alışveriş avantajını yakalayabilirsiniz.