Line Art Modern Tasarımlı 30x40 Kanvas Tablo

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
94.90 TL
Ürün Kodu : 16636

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ölçüleri: 30x40 cm'dir
  • Malzeme: Ahşap çıtalar üzerine doğal dokulu kanvas kağıdına baskı
  • Line Art Modern Tasarımlı 30x40 Kanvas Tablo özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sanat sever yakınlarınız için ev ve ofis ortamlarında büyük beğeni toplayacak ayrıcalıklı bir hediye tercihinde bulunmak istiyorsanız Line Art Modern Tasarımlı 30x40 Kanvas Tablo harika bir seçenek oluşturuyor. Bu özel tablo, bulunduğu ortama farklı bir hava katacağı gibi aynı zamanda ortam havasının pozitif olmasına yardım edecektir.

Sevdikleriniz için hediye tablo vermek onların çok mutlu olmasını sağlayacağı gibi aynı zamanda severek kullanacakları bir hediye değeri taşımaktadır. Yüksek baskı kalitesi ile kullanıldığı alana çok özel bir görünüm katacak olan bu tablo, özel tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaracaktır. Minimal ve modern çizgilerin yansıtıldığı tasarım özel bir görünüm sağlarken kullanıldığı alanı da güzelleştiriyor.

Sevdiklerinizi ne kadar çok sevdiğinizi ve onlara değer verdiğinizi göstermeniz için ideal hediye olan tablo, sevgililer günü, doğum günü, yıldönümü, yeni yıl, anneler günü, babalar günü gibi özel günler başta olmak üzere tüm anlar için tercih edilecek bir değer taşıyor. Alışılmış hediyelerin dışına çıkarak sevdiklerinizi şaşırtmanızı sağlayacak olan tablo kullanılacak alanda en güzel yerde kendisine özel bir yer bularak her zaman mutluluk verici hediye anlamını taşıyarak sevdiklerinizin verdiğiniz değeri hissetmelerine neden olacaktır.