Limited Edition Tasarımlı Tişört

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
69.90 TL
Ürün Kodu : 15739

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Renk: Siyah, Beyaz, Lacivert, Gri Melanj ve Füme renk alternatifleri mevcuttur.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
  • Limited Edition Tasarımlı Tişört özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevgili olmak her zaman sevgiliniz için özel hediyeler almanızı gerektirir. Çünkü sevgiliniz sizin için dünyadaki en değerli kimsedir ve onun bu özel oluşunu kendiniz içten içe biliyor olsanız da kendisine de hissettirmeniz çok daha değerli bir davranış olacaktır.

Ancak alınacak hediyeler her zaman kendisine verdiğiniz değeri doğrudan ifade etmeniz için yeterli destek sunamayabilirler. Böylesi anlarda verdiği güçlü mesaj ile doğrudan sevginizi ifade etmenize yarayacak olan bu özel tişört sevgilinizi hem mutlu hem de taşıdığı mesaj açısından özel hissettirecektir.

Sevgili tişörtleri arasında dayanıklı ve özel tasarımı ile dikkat çeken Limited Edition Tasarımlı Tişört sayesinde sevgilinizin günlük yaşamda büyük bir mutluluk duyarak giyeceği bir armağan vermenin yanında her giydiğinde sizi anımsamasına da neden olabilirsiniz. Doğum günleri, sevgililer günü başta olmak üzere her zaman tercih edebileceğiniz bu özel tişört insan sağlığına tamamen zararsız olması için pamuktan üretilmiştir. En sıcak havalarda bile rahatlıkla giyilmesi için hava geçiren terletmeyen baskıya sahip olan tişört üzerinde yer alan anlamlı mesaj ise kumaşla bütünleşmiş ve solmayan özelliğe sahiptir. Bu özellikleri ile birlikte sevgilinize her zaman üzerinde mutlulukla taşıyacağı eşsiz bir armağan verebilirsiniz.