Küçük Prens Tasarımlı Kupa

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile bugün teslim.
119.90 TL
Ürün Kodu: 13976

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Porselen;  klasik beyaz porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Kupanızın her iki yüzüne de baskı yapılmaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Küçük Prens hem hediyelik eşya dünyasına hem de edebiyata damga vuran bir karakter olarak karşımıza çıkmaya bu sene de devam ediyor. En başarılı sürprizlerin arkasında yatan Küçük Prens’e özel tasarımlar pek çok farklı tekstil, ofis, ev eşyası ve diğer ürünlere uygulanıyor. Bu kupa tasarımını temanın diğer şeylere yapılmış hali ile birleştirip mükemmel bir seti kendiniz ortaya çıkarabilirsiniz. Dizaynı aynı olan harika ürünler arasında kişiye özel kitaplık için düşünülmüş ahşap kaşeden sıcak su torbasına kadar neler var neler.

Eğer kendinize birazcık güveniyorsanız yaratıcı el yapımı hediyeler ile de kupanızı birleştirmek için kolları sıvamanız elbette güzel oluyor. Örneğin bir bardak altlığı yapmayı deneyebilir ya da saklama ve sunum kutusunu kupanızla birleşerek mükemmel sonuçlar alabilirsiniz. Küçük Prens kupanıza uygun renkleri ya da arka planı bulmak çok kolay olacak. Bu ürün bir klasik olduğundan temayı sevenler için beğeni garantisi taşıyan bir armağan olarak düşünebilirsiniz.

Size ilham verecek harika el yapımı doğum günü hediyesi fikirleri ile kupa için aksesuar ya da bir not ekleme şansınız bulunuyor. Doğum gününe, yılbaşına, tebriklere ve kutlamalara uygun olan bu ürün dilediğiniz kişiye alabilirsiniz. Hediyenizi verirken ekleyeceğiniz bir mesaj da zaten kurumsal, romantik ya da içten üslubuyla kişiye uygun şekillenecek. Tatlı bir jest yaparak, bir yandan kullanışlı olan bu kupayı tercih edebilirsiniz.