Küçük Korsanlara Özel İsimli Tişört - %100 Pamuklu Kumaş

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile bugün teslim.
%12 indirim
299.90 TL
263.91 TL
Ürün Kodu: 10377

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Küçük korsanlara özel isimli tişört sizin evdeki junior korsan içinde harika bir hediye. Evinizin küçük erkeğine yani oğlunuza harika bir tişört hediyesi seçeneği ile karşınızdayız.

Korsanlar, yani eski zamanların mavi sularının korkulu rüyaları, ganimet avcıları… Denizlerde  seyreden yolcu gemilerinin yük gemilerinin, ticaret gemilerinin korkulu rüyası korsanlar, zamanımızda filmlere konu olan bu temalardan da  esinlenerek tişörtlere de  en güzel şekilde konu oluyor. Bu yüzden erkek çocuklara doğum günü hediyesi aradığınız zamanlarda da  ilgi çekici hediye bulmak konusunda  fazla hediye aramanıza  gerek kalmayacak.

 

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz senelerde de Karayip korsanları serisinde Jack Sparrow rolünde ki Jhonny Deep, küçüklerin ve gençlerin oldukça ilgisini çekmişti. Bu güzel korsanlı tişörtü de çocuğunuzun çok beğeneceğinden emin olabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında deniz kenarında, sokaklarda, park ve bahçelerde hür ve özgürce bu güzel tişörtünü giyebilecek ve rüzgar gibi koşturabilecektir. Çocuklar için hediye aradığınız zamanlarda şaşmaz bir çocuk hediyesi isme özel korsanlı tişört en uygun fiyatıyla Hediye Sepetinde!

 

Öte yandan kışın da gömlek kombinlerinin içinde harika bir tamamlayıcı olarak bu güzel ve şık tişörtü harika bir şekilde kullanabilecektir biricik oğlunuz. Küçük afacan için bu isme özel korsan askılı tişörtün siparişini hemen oluşturabilirsiniz. Önce siyah mı beyaz mı hangi renk seçeneğinde istiyorsanız ona karar vermelisiniz. Sonrasındaysa bedene. Şimdiyse yavrunuzun ismini yazdırmalısınız. Bir adet korsan gemisi, elinde kamçısıyla küçük bir korsanın baskısının ve evladınızın adının bulunduğu bu şahane korsan baskılı tişört, kısa  zamanda  elinizde  olacaktır. Harika bir yaş günü hediyesi, erişilmez de bir karne armağanı tam da bu sayfada!

Oğluma hediye paketi satın al mak bir zevkti diye sonuçlandırabileceğiniz harika bir alış veriş olacak.

Korsanlara olan ilgisi ile bildiğiniz oğlunuz için sevimli bir hediye; Küçük Korsanlara Özel İsimli Tişört.

Denizlerin korkulu rüyası, efsanelere konu olan korsanlara hayranlık derecesi oldukça fazla olan biricik oğlunuzu keyiflendirecek bu tişörtümüz onun ismine özel olacak şekilde hazırlanacaktır. Üzerinde sevimli bir korsan baskısı yer alan Küçük Korsanlara Özel İsimli Tişört'ümüz evde, sokakta, caddede, tatilde çocuğunuzun istediği her yerde giyilebilir. Keyifle kullanacağından ve yaz boyunca üzerinden çıkarmak istemeyeceğinden de emin olabilirsiniz. Korsanlara olan beğenisi ile bildiğiniz oğlunuz için mükemmel bir hediye olabilecek Küçük Korsanlara Özel İsimli Tişört'ü ona doğum gününde armağan edebilirsiniz.

Erkek çocuğuna hediye olarak tercih edebileceğiniz Küçük Korsanlara Özel İsimli Tişört'ü yalnızca kendi çocuğunuz için değil sevdiklerinizin minik oğulları için de hazırlatabilirsiniz.