Kokteyl Shaker

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
199.90 TL
Ürün Kodu : 3007

Kokteyl Shaker Özellikleri

  • Paslanmaz çelikten üretilmiştir.
  • Vernik kaplamadır.
  • Çapı 8.5 cm'dir.
  • Boyu 21 cm'dir.
  • Hacmi 500 cc'dir.

Kokteyl shaker ile arkadaşlara en özel hediye seçeneği!

İçecek tasarlamaktan hoşlanan, bu konuda değişik tarifiler yaratmayı seven kişilere müjde! Resimde gördüğünüz bu kaliteli, çelik shaker sayesinde karışımlar bundan böyle birbirinden de muhteşem lezzette olacaktır.

İsme özel bu shaker, arkadaşlarınıza verebileceğiniz en yaratıcı hediye olacaktır. Zira içeceklerle dans etmeyi seven arkadaşlara verilecek hediye konusunda kaç kişinin aklına isme özel bir shaker hediyesi vermek gelir ki?  İşte bu yönden bu shaker arkadaşlarınız için çok özel bir hediyelik olacak. Arkadaşa doğum günü hediyesi fikirleri için bile düşünebileceğiniz bu ürünle dostlarınızın gönlünü kazanabilirsiniz.

 

Bundan böyle mutfağına, tezgah başına ya da mini barın ardına geçtiğinde harikalar yaratacaktır isme özel bu shaker karıştırıcısı sayesinde. Birçok parçalı, robotlar, meyve suyu sıkma aletleri, rondolar ya da blenderlar çok teferruatlı gelir çoğu zaman pratik insanlara. Bu aletleri durduğu raflardan indirmek, parçalarını tek tek takarak yerleştirmek ve sonra yeniden tek tek yıkayarak yerlerine koymak bir kabusu andırıyor daha anlatırken bile. Zaten günümüzde vakit sıkıntısı yaşayan günümüz insanı, sabahın erken saatlerinde her türlü soğuk ya da sıcak içeceğini hazırlamak spor yapmak ya da işe gitmek için bir an önce yola koyulma derdinde olacaktır. Dilerseniz erkeğe alınabilecek hediye için de bu ürünü erkek arkadaşınıza alabilirsiniz.

 

Bu nedenle bitki kürlerinden içecekler, sıvı kuplar, meyve karışımları, meyve kokteylleri ya da alkollü içecek karışımlarını yapmak bu shaker sayesinde arkadaşlarınıza  şip – şak bir işlem olacaktır. Hatta dilerse bu shaker sayesinde dondurmalı muslu içecekler bile yapabilir. Hediyelik ürünler den isme özel kokteyl shaker aynı zamanda hep sizi hatırlamasını da sağlayacaktır.

 

Kokteyl shaker meyve suyu veya günlük ürün içeren ve kuvvetli çalkalama gerektiren içecekleri hazırlamak için kullanılır. Misafir ağırlamaktan keyif alan sevgiliniz için özel kokteyler hazırlamasını sağlayacak shaker içkilerin birbiriyle çok iyi karışmasını ve maddelerin birbirinin içine işlemesini sağlar.

Ya da spora meraklı sevgilinize spor içeceklerini kolayca hazırlayabileceği bu metal shaker oldukça kullanışlı ve herkeste muhakkak olması gereken bir üründür. Sıradan shakerlardan farklı olarak kişiye özel olarak isim yazılan shaker anlamlı ve kullanışlı bir hediye olacak.