İsme Özel Shot Bardak Seti

Ürün Kodu : S-3019
34,90 TL

4 Saat 38 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.

Doğru bardağı her zaman doğru içkiyle özdeşleştirerek, arkadaşlarınıza içki kültürünün ne demek olduğunu gösterin!

Nasıl ki içkilerin tatları birbirinden farklıysa, bardak ya da kadehleri de birbirinden bir o kadar farklıdır. Neden bu kadar çok içki bardağı var hiç düşündünüz mü? Bu kadar çok bardak tarzı var çünkü hepsinin bardaklarda dağılımı ve yoğunlaşma şekli farklı. Dolayısıyla da içkiye göre kullandığınız bardağı doğru seçtiğinizde de içkiyi içerken o kadar keyifli bir tadım elde edersiniz.

İçki kültürü farklı bir olgudur. Küçük bir araştırma yaparak bu konuda da kendinizi geliştirebilirsiniz. Böylelikle arkadaşlarınızla yaptığınız toplantılarda bu işi gerçek bir şova dökebileceğiniz gibi, bu özelliğiniz sayesinde sükse yaratabilirsiniz.

Nasıl ki Brandy ya da konyak kendine has, bodur özel kadehlerinde içiliyorsa, Martini ya da kokteyller de 3 gen formundaki konik kadehlerde içilir. Shot bardağı da tek atımlık keyif verici bardaklardandır ve shot bardağı denildiğinde de akla ilk gelenler tekila ve sek içkiler olur. Aynı zamanda shaker de hazırlanan özel kokteylleri de shot bardaklarında fondipliyebilirsiniz.

Bu eğlenceli bardakları eğlenmeyi seven eğlenceli gecelerin mimarı olan eşinize 1.yıl dönümü hediyesi olarak armağan edebilirsiniz örneğin.

İşte Hediye Sepeti sayfalarında yer alan isme özel shot bardakları da; içkinin su gibi aktığı, eğlencenin dibe vurduğu, tekila bardakları üzerine iddialara girildiği gecelerde oldukça keyifli içki sunumlarınıza vesile olacaktır. Göreceksiniz tekila içmek isme özel shot bardağında bir başka güzel. Bu güzel tecrübeyi öncelikle partnerinizle siz yaşayabileceğiniz gibi, sonrasında arkadaşlarınız için özel siparişler de oluşturabilirsiniz. İsme özel shot bardağı siparişinizi dilerseniz 40 cc lik verebileceğiniz gibi, dilerseniz 60 cc’ lik olarak da verebilirsiniz.Dilerseniz bu ürünü ev hediyesi olarak ne alınır kategorisinde de değerlendirebilirsiniz. Bu ürünün ardından viski bardağı setini de inceleyebilirsiniz.

Partilerinizin ve arkadaş toplantılarınızın vazgeçilmezi olacak kişiye özel shot bardağı seti hediyesepeti.com"da... Farklı boyutlar ve seçeneklerde alabileceğiniz bardaklar üzerine dilediğiniz isimleri yazdırabilirsiniz.


Eğlencelerinize yeni bir renk ve tat getirecek bu seti arkadaşlarınızın ismine özel olarak tasarlatıp gece sonunda hepsine kendi isminden oluşan shot bardağını hediye ederek o geceden bir anı kalmasını sağlayabilirsiniz.

İsme Özel Shot Bardak Seti'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Cam shot bardakları Paşabahçe markalıdır.
  • Siparişiniz ile birlikte 2 adet shot bardağı gönderilmektedir.
  • 40 cc hacmindedir.

Yorum Yaz

fadime k.
harika
kutusu olsun bardagı fotografda gördüğünüz aynısı ve 1 gunde bana gelmesı gayet ıyı cok teşşekür ederim bu siteden daha cok alacagım sey var kesınlıkle :)
10.02.2017
KADRİYE G.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ayrıca kutusu ve paketlemeniz!!!! yine olagan dışı harıkasınız .
08.12.2016
KADRİYE G.
her zaman ki gibi harikasınız . tavsiyem üzerine arkadaşım pınar da yaptırdı. beni mahcup etmediğiniz için teşekkür ederim.
08.12.2016
pınar .
arkadaşım ve aynı zamanda müşteriniz olan kadriye gül sayesinde sizinle tanıştım.. urünlerimiz elimize ulaştı. çok beğendim . teşekkürler
08.12.2016
Emrah C.
Çok güzel bir ürün, ilgileri ve kargolama süreleri çok iyi, teşekkür edip ilk shot'ı şerefinize kaldırıcaz :)
03.12.2015
Sibel k.
Çok beğendim gerçekten sıradışı özel bir hediye, kutusu da öyle.. Sıra 14 Şubatta, Teşekkürler hediyesepeti. :)
24.11.2015
Sibel K.
Çok beğendim gerçekten sıradışı özel bir hediye, kutusu da öyle.. Teşekkürler hediyesepeti. :)
23.11.2015
FATMA T.
kutusu da urunler de çok hoş... Özel bir hediye...
07.01.2015