Kişiye Özel Tirbuşon

Ürün Kodu : S-3339
34,90 TL 29,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Kişiye Özel Tirbuşon Özellikleri:

  • Ahşap tutma alanı boyu 8.5 cm'dir.
  • Burgulu metal açacak 7.5 cm'dir.

Yorumlar

DENİZ A.
28.12.2016
memnuniyet
ürün beklediğim gibi geldi ve oldukça da hızlı geldi. teşekkürler hediyesepeti

AÇIKLAMA

Evinize yıllanmış bir şarap aldınız ya da misafiriniz sizin için özel bir şampanya getirdi. Fakat elinizin altında bir tirbuşon yok… Talihsizliğe bakın! ... Oysaki evinizin en özel mutfak çekmecesi için isme özel bu tirbuşondan sipariş ettiğinizde,  şişe açmak bir kenara dursun, kendinize özel şık tarzda bir şişe açma seramonisi sergileyeceksiniz…

Evine düşkün insanların ev dekorasyonu bir başka olur. Daha kapıdan içeriye girer girmez sizler de bu ayrıcalığı fark edebilirsiniz. Nasıl desek, evine düşkün insanların evinin kokusu da, rengi de, objeleri ve hatta detayları da göze başka bir ahenk de görünür. Size özel dokunuşların sergilendiği mekanınızda ki bu ruhu küçük objelerde de yansıtabilirsiniz.

İşte mutfaklarınızda yer alan küçük objeler de bu farklı dokunun küçük detaylarındandır. Örneğin misafirleriniz geldiğinde onlara şık bir şampanya ya da şarap sunumu yapmak istiyorsanız, bu isme özel tirbuşonun evlerinizde yarattığı şıklıktan yararlanabilirsiniz. Her şeyin size özel olması misafirlerinizin büyük ilgisini çekeceği gibi, mutlaka beğenisini de alacaktır.

Yine evinize davet ettiğiniz karşı cinsi de bu tarz küçük hoşluklarla etkileyebilirsiniz. Bu sayede beğendiğiniz ve sevdiğiniz bayanlar kişisel objelerden yararlandığınızı gördüklerinde sizi karakterli ve karizmatik biri olarak görecektir. Dilerseniz sevgilinizin adını bu tirbuşona yazdırabileceğiniz gibi erkek sevgiliye özel hediye seçeneği olarak da değerlendirebilirsiniz.

Öte yandan stil sahibi yeni evli çifteler de bu tarz küçük ama önemli objelerle evlerinde kendi tarzlarını yaşatabilirler. Bu yüzden isme özel olacak olan bu tirbuşonu her kese öneriyoruz. Hediyelik aksesuar tasarımlarında büyük – küçük her türlü tasarım ev eşyası bulabileceğiniz Hediye sepeti sayalarında gördüğünüz gibi yok – yok… Bu açından büyük bir hediye kulübu olan Hediye sepetinin özenle sizler için seçilmiş olan büyük, küçük tüm ürünlerinden beğeniyle yararlanabilirsiniz.

Özel kutlamaların olmazsa olmazı şampanya ve şarapları açabileceğiniz keyifli ve tirbuşon artık sizin ya da sevdiklerinizin ismi ile anlam kazanıyor.

Kişiye özel olarak hazırlanan bu tirbuşonu yıldönümüzün için hoş bir ayrıntı olarak düşünebilir ve eşinize sürpriz yapabilirsiniz. Özel hediyelere önem veren eşiniz böylesine özel bir hediye karşısında oldukça mutlu olacak ve mutluluğa kalkan kadehler daha da anlam kazanacaktır.