Kişiye Özel İsim Yazılı Rezistanslı Siyah Çakmak

Ürün Kodu : S-12961
64,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • 75 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Yorumlar

Sena C.
26.08.2019
Güzel bir ürün.
Deniz t.
21.05.2019
Ürün çok güzel

AÇIKLAMA

Doğum günü yaklaşan eşinize seni çok seviyorum çünkü demenin yollarından biri de onlara alınan hediyenin özel ve kişinin zevklerine dokunması olabilir. Özellikle eşinize alacağınız siyah asil bir çakmak ile ürünün üzerine yazdıracağınız isim ile hediyenin kişiye özel hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Aldığınız bu hediye ile eşinizin gönlünü fethedebileceğiniz gibi kendisine unutamayacağı bir doğum günü hediyesi vermiş olacaksınız. Aynı zamanda hediyenin kişiye özel olması da bu durumu olumlu etkileyen faktörler arasında yer alıyor. Ürünün üzerine isim soy isim ve iki harf yazdırma hakkını bulunuyor. Lazer kazıma yöntemiyle yazılan bu kaplamalar uzun süreli kullanımlarda oldukça kullanışlı ve iyi görüyor diyebiliriz.

Sevdiklerinize alacağınız en ilginç doğum günü hediyesi şüphesiz ki onun zevkine ve ilgi alanlarına yönelik bir seçimden yana hakkınızı kullanmakla mümkün olur. Böylece onun seveceği bir hediye aldığınızda hediyeye her baktığında sizi hatırlayacak ve asla unutmayacak diyebiliriz. Çakmak gibi gün içerisinde sıkça kullanılan ürünler hediyelik eşyalar arasında en kullanışlı olanıdır diyebiliriz. Çünkü gün boyunca yanından ayırmayacağı gibi her gördüğünde sizi çağrıştıran bu hediyeler ile sevdiklerinizin gönlünü bir kez daha fethetmiş olabilirsiniz.

Ürün kargoya verilirken özenli ve hassas bir şekilde hazırlanarak hediyeyi teslim alan kişinin direkt olarak hediye edeceği kişiye götürmesine de yardımcı oluyor çünkü ürün hediye paketli ve hazır bir şekilde size teslim ediliyor.