Kişiye Özel Harf İşlemeli Orjinal Gül Kökü Pipo Seti

Ürün Kodu : S-11552
119,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Kişiye Özel Harf İşlemeli Orjinal Gül Kökü Pipo Setini satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Hakiki gül kökünden imal edilmiştir.
  • Çantası,Temizleme fırçası ve tütün gereci ile birlikte gönderilecektir.
  • Kişiye Özel Harf İşlemeli Orjinal Gül Kökü Pipo Seti özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

AÇIKLAMA

Kişiye özel harf işlemeli orijinal gül kokulu pipo seti ile sevdiklerinize gerçek pipo içimi keyfini yaşatın!

Bazı insanlar için sadece tütün kullanımının aksine, bir yaşam biçimi dahi olarak görülen pipo kullanımı Hediye Sepeti sayfalarında rastladığınız isme özel gül kokulu pipo setiyle bir festivale dönüşecek. Erkek hediyeleri sevgiliye arayışlarınız için bir numaralı hediye seçeneğini kaçırmayın deriz.

Pipo, insanlık tarihinde sanılanında aksine çok daha eski çağlara Mısır medeniyetine kadar  uzanmakta. Zamanla Amerika kıtasında elde edilmeye başlanılan tütünlerle pipo içiminin şöhreti günümüze kadar ulaşarak en güzel halini almış ve kıvamını bulmuş. Günümüzde ahşap pipolar, cam pipolar ya da lüle taşı pipolar tercih edilse de en kaliteli pipolar her zaman gül kökü pipolardır.

Karizması, şıklığı, kullanım kolaylığı açısından sıklıkla tercih edilen pipolardan kendinize ya da sevdiklerinize private bir pipo arıyorsanız kesinlikle alacağınız pipo bu sayfada gördüğünüz olmalı. Asla sıradan ve ucuz pipolarla kıyaslanmaması gereken gül kökü isme özel bu pipo; dayanıklılığı, iç hazne tütün yanma uyumu ve kalitesi ile kesinlikle diğer pipolardan adımlarca önde durmakta.  Erkeklere hediye fikirleri nden en etkileyicisi olabilecek güçteki bu isme özel  gül kökü ile babanızı ya da eşinizi en güzel şekilde etkileyebilirsiniz.

Öte yandan bildiğiniz gibi insanlık tarihinde en çok pipo kullanımıyla ün salan kişiler kaptalardır. Peki ya bu kaptanların her zaman hangi pipo çeşidini tercih ettiğini biliyor muydunuz? Elbette ki dayanıklılığından ötürü gül kökü pipolardan…

Parlak dokulu koyu kızıla çalan ahşap tonundaki işlemeli bu harika pipoyu incelerken aşık olmamanız mümkün olmayacak…Bir pipo kullanıcıysanız kendinize satın alabileceğiniz ya da sevdikleriniz için satın alacağınız harika bir pipo tam karşınızda duruyor. Eşinize, babanıza ya da pipo koleksiyoneri arkadaşınıza harika bir hediye olacaktır. Bu güzel pipoyu eşinize 1 yıldönümü hediye si olarak dahi armağan edebilirsiniz.