Kişiye Özel Gold Premium Kalem Seti

Ürün Kodu : S-11751
149,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • 75 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Kişiye Özel Gold Premium Kalem Seti Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Yorumlar

ibrahim y.
28.10.2019
kalem
güzel hediye tavsiye ederim

AÇIKLAMA

Kişiye özel gold Premium hediye seti ni gören tanıdıklarınızın gözleri kamaşacak.

Bazen en küçük şeyler insan yaşamının en önemli detaylarına dönüşebilir. İşte kişiye özel gold Premium hediye seti de bu özellikleri bünyesinde taşıyan şık bir hediye setine dönüşüyor. Kalemlerin hayatımızda ki yeri malum…

Yorgun hafızalarımızı daha da fazla yormamak için gün içinde gereken notlarımızı alıyor, hesaplar yapıyor, evrakları imzalıyor, gerekli yerlere tik atıyor, işaretliyor, çiziyor ve yazıyoruz. Peki, mademki kalemler hayatımızda bizim için bu kadar önemli o halde neden kalemlerin bizi simgeleyen ve neredeyse her zaman yanımızda olan özel eşyalarımızdan olduğu gerçeğini atlıyoruz? Hediye Sepetinde yer alan kişiye özel gold Premium hediye setiyle bunu başarabileceğiniz gibi, isme özel kalem ve ajanda setleriyle de başarabilirsiniz.

Altın ışıltılarını saçarcasına parmaklarınızın arasına zarifçe ilişebilecek olan bu özel kalem sevdikleriniz için de harika bir yeni yıl hediyesi olabilecek niteliklerdedir. Eğer yaklaşan yılbaşı dönemlerinde; sevgilinize, biricik – çalışkan eşinize, öğretmeninize, iş arkadaşınızda, öğrenci arkadaşınızda hatta hatta patronunuza göz kamaştırıcı bir hediye almak istiyorsanız kesinlikle kişiye özel gold Premium hediye kalem seti göz kamaştırıcı hediyelerden olacaktır. Hediyelik kalem in en özeli burada!

Parlak – gold derinlemesine özel desenlerle boyutlu yapısı, siyah – dore isim özelleştirmelerinin bulunduğu kısmı ile sevdiklerinize şahane bir hediye profili çizecek olan bu kalemle sevdiklerinize kendini saygın hissettirebileceksiniz. Bu kalem setiyle imza atmak bir kenara dursun, yazmak ve çizmek de oldukça prestijli bir işleme dönüşecektir. İsme özel kalem defter seti kadar sevdiklerinizi sevindirebilecek bu görkemli kalem seti sayfaların üzerinde ışıltılarıyla kayarcasına yazarken sevdiklerinizin gönlünü almanız konusunda da  en arif hediyelerden olacaktır.