Kırmızı Kalp Duvar Saati

Ürün Kodu: 2742

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 6 mm Ahşap plaka üzerine renkli, canlı baskı alınmaktadır
  • Saat modeli 27 cm eninde, 26 cm yüksekliğindedir.
  • 1 adet AA pil ile çalışmaktadır.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan akıcı mekanizma kullanılmaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Kırmızı kalp duvar saati nin tüm mekanizmaları aşkınız için çalışsın!

Bu kalpli saat aynı sizin aşkınız ve seven kalpleriniz kadar temiz, şeffaf ve berrak. Zira bütün çıplaklığıyla karşınızda duruyor ve duvarlarınızı süslüyor olacak. Tüm bir kalp baştan aşağı saat mekanizmasıyla dolu olan bu saat, siz aşk konusunda neyi hayal ediyorsanız onu simgeliyor olacak.

Bu güzel saatle sevgilinize ya da eşinize zamanım sadece seni düşünerek geçiyor mesajını verebilirsiniz. Ya da seni düşünmeden asla bir saniyem geçmiyor diyebilirsiniz. Diğer taraftan zamanın ötesinde bir aşk yaşadığınızı da ifade edebilirsiniz. Kırmızı sadece kırmızı tonlarının hakim olduğu bu saat ona aşk renginde söyleyecektir tüm dakikaları, saniyeleri ve saatleri. Sevgiliye yılbaşı hediyesi mi vermek istiyorsunuz? En güzel sevgiliye özel yılbaşı hediye saat seçeneği tam karşınızda.

 

İçinde büyüklü – küçüklü onlarca mekanizmanın kırmızı tonlarında yer aldığı bu ateşli saat aşk tonunda, aşk renginde ve aşk bestesinde tik – tak layacak her zaman. Sevgiliye verilecek en güzel hediyeler den biri olacak olan bu saat ile her daim biricik aşkınızın hem gönlünü, hem de gözünü okşayacaksınız.

 

Kalp formundaki bu güzel saatin üzerine isimlerinizi bastırabilir dilediğiniz mesajı yazdırabilir ve özel tarihinizi de ekletebilirsiniz. Evinizin içinde, mekanlarınızda 7/24 aşktan söz edecek aşk zamanları yaşatacak olan bu özel saatle sevgilinize; en güzel yaş günü hediyesini, en harika yılbaşı hediyesini, ya da en şahane sevgililer günü armağanını sunabilirsiniz. Yaratıcılık konusunda sizleri oldukça üst seviyelere taşıyacak olan bu saat hediyesi seyretmekten de oldukça zevk alacağınız bir obje olarak duvarlarınızı süsleyecektir. 1.yıl hediyeleri niteliğinde ona sunabileceğiniz duvar saati  tasarımı ve özelleştirmeleriyle her kese parmak ısırtacak.

 

Eşinize armağan edebileceğiniz En güzel duvar saatleri her zaman Hediye Sepetinde!

Romantizmin rengi kırmızı ve aşkın sembolü kalp ile sevgilinize hoş bir sürpriz yapıp kendinize onu tekrar aşık etmek ister misiniz? Kırmızı Kalp Duvar Saati ile bu mümkün!

Üzerine onu ne kadar çok sevdiğinizi ve isimlerinizi yazdırabileceğiniz bu özel saat ile ona çok özel bir hediye verin. Kırmızı Kalp Duvar Saati ile romantik kişiliğinizi sevgilinizin gözleri önüne serin. Sevgililer gününde veya yıl dönümünüzde hazırlatacağınız bu çok özel duvar saati ile güne anlam katın. Rengi ve tasarımı ile oldukça romantik bir hediye olabilecek Kırmızı Kalp Duvar Saati sevgilinizin duvarlarını aşkla süslemesini sağlayacaktır. Saate her baktığında aşkınız pekişecek, sevgilinizin yüzünde tatlı tebessümler oluşacaktır. Üzerine isimlerinizi işletebileceğiniz bu romantik hediye ile sevgilinize ne kadar değerli olduğunu hissettirebilrsiniz.
En özel günlerinizde sevgilinize sunmak için tercih edebileceğiniz bu romantik hediye alternatifi için elinizi çabuk tutmalısınız!